حوادث

دسیسه پدرشکاک،برای قتل دو دخترش

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام از دستگیری مردی که با همدستی پسرش، دو دختر جوان خود را به دلیل بدبینی به قتل رسانده بود، خبر داد.

  سرهنگ مختاری با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش قتل دو دختر جوان در حوالی این شهرستان، تیم مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تربت جام برای پی گیری موضوع وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه با کشف اجساد دو دختر مراتب به مقام قضایی اعلام و تحقیقات پرونده ادامه یافت.گفت: بررسی‌های پلیسی در این باره نشان داد دو خواهر جوان با پدر خود اختلافاتی داشته‌اند و با پی گیری این سرنخ، تحقیقات تخصصی پرونده ادامه یافت و پلیس به اطلاعاتی دست یافت که حاکی از فرار پدر خانواده به شهرستان تایباد داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام گفت: بلافاصله هماهنگی لازم با پلیس آگاهی تایباد به عمل آمد و پدر دو دختر جوان در حوالی تایباد دستگیر شد.

مختاری با بیان اینکه متهم به قتل در اعترافات خود عنوان داشت که به دلیل شک و بدبینی به دخترانم از مدتی قبل با آنها اختلافاتی داشته و براین اساس با همدستی پسرم آنها را به حوالی شهرستان ببرده و به قتل رساندیم، گفت: در پی این اعترافات، پسر خانواده نیز دستگیر و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع: ایسنا

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا