حوادث

وقتی دو خودرو با یک سوئیچ باز می‌شوند

چند روز اخیر خبرنگار ما متوجه این امر شد که دو خودرو شرکت ایران خودرو با یک سوئیچ قابل باز شدن است.

به گزارش تسنیم، چند روز گذشته فردی از اهالی نوشهر با خرید خودروی “پژو پارس” متوجه امری عجیب شد.

این فرد که به همراه یکی از بستگان خود اقدام به خرید دو خودروی پژو پارس کردند، به راحتی توانستند با سوئیچ شخصی خودروی خود در خودروی دیگری را گشوده و حتی استارت نیز بزنند؛ در این میان یکی  از خریداران بعد از فهمیدن این موضوع به خبرنگار ما می‌گوید: بنده خودروی صفر کیلومتر خریداری کردم تا شاهد مشکلات فنی خودرو نباشم اما متاسفانه از روزی که متوجه این امر عجیب شدیم ترجیح می‌دهم خودروی کارکرده خریداری کنم.

وی ادامه می‌دهد: از روزی که سوئیچ خودروی پژو پارس دیگری به خودروی بنده می‌خورد دیگر احساس امنیت نداشته و هر لحظه احتمال سرقت خود توسط سودجویان را می‌دهم.

این خریدار بیان می‌کند: توسط افراد سارق و با سابقه سرقت به راحتی صورت می‌گیرد؛ بنده با این که با شرکت ایران خودرو تماس گرفته و موضوع را مطرح کردم تا به حال فردی پاسخگو نبود.

بعد از بررسی‌های خبرنگار ما در این شهرستان این امر صحت داشته و سویچ خودروی پژو پارس آن خریدار با کد مشخص به خودروی فرد دیگر از اهالی نوشهر می‌خورد.

اینجاست که باید گفت مسئول این امر چه کسی بوده و چرا این شرکت پاسخگو نیست.

لطفا نظر خود را در مورد مطلب بالا در قسمت اعلام نظرات ذکر کرده و نوع مقالات و اخبار مورد علاقه خود را بیان کنید به بهترین نظرات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت . باتشکر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا