حوادث

نهایت بی رحمی صاحبکار نسبت به کارگرش

شب گذشته؛

/پسر جوان با اسید سوزانده شد

کارگری که تنها از صاحبکارش دستمزد ماهانه اش را طلب کرده بود، با اسید سوازنده شد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران؛ شب گذشته یک مورد اسید پاشی هولناک در خیابان ساقدوش منطقه پاسدارن به پلیس 110 از طریق شهروندان اعلام شد.

در این راستا سریعا چند اکیپ از کلانتری پاسداران به سمت آدرس مورد نظر اعزام شدند و پس از حضور در محل مردی را مشاهده کردند که با صورتی سوخته در حال فریاد کشیدن است و کمک می طلبد.

به دنبال این موضوع اورژانس به محل خواسته شد و مرد جوان را که به شدت از ناحیه صورت دچار سوختگی شده بود را به مرکز حوادث و فوریت سوختگی تهران منتقل کردند.

در ادامه ماموران در تحقیقات اولیه عامل این اسید پاشی که یکی از صاحبان املاک همان خیابان بود را شناسایی و پس از حضور در جلوی منزلش وی را بازداشت و به کلانتری منتقل کردند.

متهم که ناصر نام داشت در کلانتری به اسید پاشی اعتراف کرد و گفت: چندی وقتی می شود که کارگرم(مردی سوخته شده با اسید) برای گرفتن دریافت حقوقش پافشاری می کند و من نیز که توان دادن این مقدار پول را به او نداشتم با تهیه یک ظرف اسید قصد داشتم او را برای مدتی بترسانم تا سراغم نیاید که متاسفانه شدت سوختگی بیش از آن چیزی شد که من تصور می کردم.

رئیس کلانتری 102 پاسداران سرهنگ اقبال امانی اقبال امانی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهم پس از تکمیل پرونده به مقام قضایی معرفی شد.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا