حوادث

مستی، علت اصلی قتل هم اتاقی

رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیری پسری افغانی خبر داد که در حالت مستی دوست و هم خوابگاهی خود را به ضرب چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود.

سرگرد ابراهیم شریفی در تشریح این خبر، گفت: نیمه شب پنجشنبه گذشته، ماموران کلانتری ۱۷۱ کهریزک، در جریان وقوع یک فقره درگیری خونین در خوابگاهی واقع در کهریزک قرار گرفته و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که دو پسر جوان افغانی که در یک اتاق با هم زندگی می کردند، پس از مصرف مشروبات الکلی از حالت طبیعی خارج شده و با یکدیگر به مشاجره پرداخته اند که در این حین یکی از آنها با استفاده از چاقوی آشپزخانه به دیگری حمله و او را مجروح کرده است.

بنابر تحقیقات اولیه ماموران از جسد نوجوان به قتل رسیده مشخص شد که وی با ۲ ضربه به کتف و یک ضربه چاقو به قلب مجروح شده و پیش از رسیدن به ماموران اورژانس به قتل رسیده است.

این در حالی بود که یکی از اهالی ساختمانی که این دو نوجوان در آن زندگی می کردند، به ماموران گفت که با شنیدن صدای دعوا و درگیری، خود را به اتاق آنها رسانده اما متاسفانه دیر شده و تا پیش از رسیدن پزشک نوجوان مجروح به قتل رسیده اما ضارب با همکاری همسایه ها گرفتار شده است.

سرگرد شریفی، تصریح کرد: در محل زندگی این ۲ نوجوان، پنج نفر دیگر از دوستانشان نیز حضور داشتند که در تحقیقات انجام شده به تشریح ماجرا پرداخته و اعلام داشتند که قاتل پس از مصرف مشروب الکلی و در حالت مستی با دوستش مشاجره کرده که نتیجه مشاجره به قتل انجامیده است.

گفتنی است، قاضی کشیک صحنه جرم به همراه ماموران اداره دهم آگاهی پایتخت در محل حضور یافته و پس از انجام بررسی های لازم و تکمیل پرونده، جسد برای کالبد شکافی و تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.

مجله اینترنتی زندگی سالم

یلدا توکلی

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا