حوادث

غافلگیری این دزد شرور در تاکسی! (عکس)

دزد روز 11 آذرماه سال جاری مرد حجره‌داری به کلانتری 115 رازی مراجعه کرد و از مأموران خواست دزدان محموله لوازم آرایش و پول‌هایش را دستگیر کنند.

این مرد به افسر پرونده گفت: دزدان با شکستن شیشه مغازه‌ام در خیابان‌ هلال‌احمر لوازم آرایشی و عطر را به همراه سه میلیون تومان پول دزدیده‌اند. با توجه به چگونگی سرقت ، بازپرس ذکی‌پور از شعبه سوم دادسرای منیریه تهران دستور داد تا تیمی از مأموران پایگاه 8 پلیس آگاهی برای ردیابی دزدان وارد عمل شوند.

هنوز هیچ سرنخی در دست نبود که مرد حجره‌دار نزد مأموران رفت و گفت یکی از شرور‌های محله‌شان که «بنیامین» 30 ساله است با تهدید چاقو خواسته تا از شکایتم برای دستگیری دزدان مغازه‌ام چشم پوشی کنم.

همین سرنخ کافی بود تا تجسس‌ها برای دستگیری «بنیامین» که تبهکاری سابقه‌دار است کلید بخورد. یک ردپا ساعت دو بامداد 8 دی‌ماه سال جاری مأموران کلانتری 108 نواب در حال گشتزنی در خیابان کارون بودن که به رفتارهای غیرعادی راننده پرایدی برخوردند و دستور ایست دادند.

مأموران در بررسی پلاک خودرو دیدند هیچ گزارشی از سرقت این پراید وجود ندارد و وقتی صاحب آن را شناسایی کردند و به در‌خانه‌اش در خیابان خوش رفتند، مردی خواب‌آلود را دیدند که هنوز نمی‌دانست پرایدش به سرقت رفته است.

«علی» 26 ساله که دیگر راهی جز اعتراف نداشت «بنیامین» را لو داد و ادعا کرد وی در این سرقت شبانه با او همدستی داشته است. بدین ترتیب ردیابی‌ها برای دستگیری «بنیامین» وارد مرحله تازه‌ای شد تا این‌که روز 17 دی‌ماه، مأموران «بنیامین» را در صندلی عقب یک تاکسی در میدان گمرک شناسایی کردند و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند و این شرور به سرقت از مرد حجره‌دار و دست داشتن در سرقت پراید اعتراف کرد.

بنابر این گزارش، با توجه به احتمال سرقت‌های دیگر این دو شرور، بازپرس ذکی‌پور با تقاضای انتشار عکس آنان خواست کسانی که در دام سرقت‌های خشن «علی» و «بنیامین» افتاده‌اند به پایگاه هشتم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

منبع:خبر فارسی

لطفا نظر خود را در مورد مطلب بالا در قسمت اعلام نظرات ذکر کرده و نوع مقالات و اخبار مورد علاقه خود را بیان کنید به بهترین نظرات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت . باتشکر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا