حوادث

شگرد جدید یک زن برای سرقت از حساب بانک افراد

خانم کلاهبردار به دام افتاد؛

 

زنی جوان که با سرقت کارت عابربانکی در شازند اقدام به برداشت از حسابی کرده بود، دستگیر شد.
به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، اوایل دی‌ماه سال جاری یک شهروند شازندی به پلیس آگاهی مراجعه کرد و از یک سرقت و کلاهبرداری پرده برداشت.

 

وی گفت: برای گرفتن پول از خودپرداز از خانه خارج شدم که در بین راه به زنی برخورد کردم که 500 هزار ریال به دست گرفته با خواهش و التماس از من خواست اگر عابر بانک به همراه دارم این پول را به حساب کارت همسرش که در شهری دیگر است و نیاز فوری به پول دارد، انتقال دهم.

 

وی اضافه کرد: : پول را از این زن دریافت کردم و کارت عابربانکم را با رمز در اختیارش گذاشتم که او نیز بعد از واریز پول از من تشکر کرد که بعد از گذشت 10دقیقه و فاصله گرفتن از خودپرداز، زنی با صورت پیچیده به من برخورد کرد که لحظاتی بعد متوجه شدم کارت عابربانکم سرقت شده است و آن زن نیز با عجله سوار بر یک خودرو و از صحنه دور شد.

 

مرد جوان گفت: همان روز و پیش از اینکه بتوانم به بانک مراجعه کنم متوجه شدم 20 میلیون ریال از حسابم برداشت شده است . سرهنگ «احمدرضا چگنی» فرمانده پلیس شازند در این باره گفت: با شروع تحقیقات‌، کارآگاهان در اقدامی تخصصی موفق شدند زن تبهکار را در یکی از شهرهای حوالی اراک شناسایی کنند.

 

وی ادامه داد: در هماهنگی قضایی، تیمی از مأموران به محل خانه وی اعزام شدند و او را دستگیر کردند. سرهنگ چگنی به اعتراف دزد در بازجویی‌های تخصصی کارآگاهان اشاره کرد و گفت: با شروع تحقیقات و ارائه اسناد و مدارک، خانم سارق به جرم خود اعتراف کرد و گفت از قبل، برنامه‌ریزی این سرقت را انجام داده بود که با این روش، اطلاعات حساب شاکی را به‌دست آورده و سپس کارتش را به سرقت می‌برد. فرمانده پلیس شازند افزود: بعد از سرقت کارت، این زن در دو مرحله 20 میلیون ریال از حساب مالباخته برداشت می‌کند.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا