حوادث

زوج برزیلی پس از ۱۰سال فهمیدند خواهر و برادرند

 

 

زن و شوهری برزیلی که هرکدام از آن‌ها سال‌ها بتنهایی در جست‌و‌جوی مادر خود بود، به گونه‌ای غافلگیرکننده دریافتند خودشان که خواهر و برادر و از یک مادر هستند.

جام جم سرا: آدریانا ۳۹ساله و شوهر ۳۷ ساله‌اش لیاندرو مدت ۱۰ سال است که با یکدیگر زندگی می‌کنند و یک دختر ۶ ساله دارند. این زن و شوهر تشابه نام «ماریا» برای مادرانشان را تا پیش از کشف حقیقت تصادفی می‌پنداشتند.
لیاندرو به همسرش گفته بود که مادر او «ماریا» در سن ۸ سالگی او را‌‌ رها کرده در حالیکه ادریانا به شوهرش گفته که مادرش «ماریا» هنگامیک ه تنها یک سال داشته پس از طلاق او را به پدرش سپرد.

به گزارش جام جم سرا، ادریانا پس از تماس با برنامه ویژه یک رادیوی محلی برای پیدا کردن والدین گمشده توانست برای نخستین بار با مادر خود صحبت کند اما در پایان برنامه با کمال شگفتی کشف کرد که مادرش دارای پسری است به نام «لیاندرو» که‌‌ همان شوهرش باشد.

به نقل از ایندیپندنت، ادریانا در این برنامه به مادرش گفت: «حالا می‌ترسم به خانه برگردم، نمی‌دانم باید چه کار کنم». این پدیده که به نام GSA genetic sexual attraction یعنی جاذبه ژنتیکی جنسی معروف است، ناشی از ارتباط جنسی میان دو شخص بالغ است که نادانسته شباهت ژنتیکی دارند اما سالیان پیش از یکدیگر جدا شده به دور از روابط خویشاوندی ژنتیک رشد کرده اما در پایان کشف می‌کنند که خواهر و برادر، مادر و پسر و یا دختر و پدر هستند.

ادریانا می‌گوید: مسلما اگر از ابتدا اطلاع داشتیم، حالا همه چیز فرق می‌کرد. (خبرآنلاین)

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا