حوادث

دستگیری سارق منزل پیرزن حین فرار

امروز در خانه در حال نماز خواندن بودم که فردی در خانه را زد. در را باز نکردم تا اینکه با سماجت متهم در را کمی باز کردم و او خودش را همسایه معرفی کرد. فکر نمی کردم سارق باشد که در یک لحظه او تفنگ را روی سینه من قرار داد و مرا به سمت اتاق فشار داد، من خیلی ترسیده بودم و در لحظه ای که او برگشت تا در را ببندد که تمام نیروی ام را…

سرقت به عنف از منزل پیرزنی

رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری مرد معتادی خبر داد که با ورود به منزل پیرزنی قصد سرقت داشت.
سرهنگ علیزاده بیان کرد: ماموران این کلانتری از طریق سامانه پلیسی در جریان سرقت به عنف از منزل پیرزنی قرار گرفته که با ورود همسایه ها به ماجرا، متهم اسلحه به دست از محل متواری می شود.این مقام انتظامی ادامه داد: شاکی در طرح شکایت خود عنوان می کند: امروز در خانه در حال نماز خواندن بودم که فردی در خانه را زد. در را باز نکردم تا اینکه با سماجت متهم در را کمی باز کردم و او خودش را همسایه معرفی کرد. فکر نمی کردم سارق باشد که در یک لحظه او تفنگ را روی سینه من قرار داد و مرا به سمت اتاق فشار داد، من خیلی ترسیده بودم و در لحظه ای که او برگشت تا در را ببندد که تمام نیروی ام را جمع کردم و اورا به سمت بیرون هل دادم که با جیغ و فریاد من همسایه ها هم متوجه شدند و او که ترسیده بود خیلی سریع از مهلکه گریخت.

سرهنگ علیزاده در توضیح این خبر عنوان داشت: در ادامه ماموران عملیات کلانتری که به محل اعزام شده بودند در مسیر رسیدن به محل به مورد مشکوکی بر می خورند.وی توضیح داد: از قرار مردی که سوار بر موتور سیکلت احدی از شهروندان شده بود با او درگیری داشت و به همین دلیل ماموران به بررسی موضوع پرداختند که مشخص شد فرد سوار شده بر موتور سیکلت، همان سارق فراری است که چند لحظه پیش از طریق شهروندان گزارش متواری شدن او از صحنه انجام شده بود.

اعتیاد به مواد مخدر و احتیاج مالی

وی ادامه داد: ماموران طی عملیاتی متهم را بازداشت کرده و به همراه وسایل مکشوفه از او شامل یک اسلحه گرم، چاقوی سلاخی و یک عدد کلاه پشمی مخصوص پوشاندن چهره او را به کلانتری دلالت دادند.این مقام انتظامی ادامه داد: طی این مدت شاکی پرونده نیز که پیرزن ۶۵ ساله ای بود به کلانتری فرا خوانده شد و در رودررو شدن با متهم او را مورد شناسایی قرار دادند.

براساس گفته رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین، متهم به علت اعتیاد به مواد مخدر احتیاج مالی پیدا کرده بود و با ادعای خودش برای اینکه بتواند به شهرستان اش باز گردد با قصد سرقت وارد خانه پیرزن شده بود تا بتواند پول بلیت اتوبوس خود را تهیه کند.

مجله اینترنتی زندگی سالم

یلدا توکلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا