آرایش و زیبایی

سفید کردن دندانها با توت فرنگی

جرم گیری یکی از روشهای سفید شدن دندانهاست که به دلیل عوارض و مشکلاتی که به بار می آورد نمی توان به طور مداوم از آن استفاده کرد و در عین حال هر قدر هم مسواک و نخ دندان به طور منظم استفاده شود باز هم خواه ناخواه در گوشه کنار دندانهایمان جرم  با آن رنگ زرد ناخوشایند وجود دارد.

در بخش های قبلی سلامت دهان و دندان یک راه طبیعی برای جرم گیری دندان به شما معرفی کردیم این بار قصد داریم به میوه ای بپردازیم که یک خوشمزه ی پرخاصیت باید نامیدش.

در فصل بهار و تابستان تنوع میوه و به دنبال آن خواص فوق العاده آنها این فرصت را فراهم می آورد تا برخی از مشکلات کوچک اما مهم، سلامتی مان را خودمان به کمک این میوه ها برطرف کنیم.

با توجه به گفته های متخصصان دندان پزشکی میوهای بسیاری برای حفظ سلامت و زیبایی دندان توصیه شده اند.

میوه هایی مانند سیب, گلابی, خیار و کرفس میوه هایی هستند که دارای خاصیت پاک کنندگی دارند و می توانند باعث پاک شدن مانده های غذا در میان دندان ها شوند.

توت فرنگی، همان میوه هایی که قصد داشتیم تا به شما به عنوان یک جرم گیر قوی معرفی کنیم. برای داشتن دندانهایی سفید و براق تنها کافی است توت فرنگی را به دندان هایتان بمالید و اجازه دهید تا چند ثانیه بر روی دندانهایتان باقی بماند و مانند یک سمباده عمل کرده و جرم های دندان ها را از بین ببرد.

منبع: نمناک

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا