تازه هاجهان

خودرویی با متفاوت ترین طرح برای آینده +عکس

خودرو جدید

“لودوویکو کامپانا” طراحی است که تمام نکات مورد نظر را با هم ترکیب کرده است و همه را در خودروی مفهومی خود وارد کرده است. این خودرو برای مسابقات “میشلن” سال 2014 طراحی شده است و به نظر می رسد شانس خوبی خواهد داشت.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، خودروها هر روز به سمت سادگی و البته کاربردی شدن پیش می روند از این رو عنصر سادگی برای آن ها بسیار لازم و حیاتی است. این خودروها در عین حال باید بسیار انعطاف پذیر باشند تا با شرایط به خوبی کار کنند.

“لودوویکو کامپانا” طراحی است که تمام نکات مورد نظر را با هم ترکیب کرده است و همه را در خودروی مفهومی خود وارد کرده است. این خودرو برای مسابقات “میشلن” سال 2014 طراحی شده است و به نظر می رسد شانس خوبی خواهد داشت.

خودرو
این خودرو که برای آن نامی انتخاب نشده است تنها یک مکعب با ساختاری خاص است که بر روی یک شاسی سوار شده است اما این مکعب به خودی خود می تواند تمامی نیازهای یک خانواده یا یک شرکت را برآورده سازد.

بدن خودرو به حالتی طراحی شده است که شما می توانید درون آن صندلی های راحت به صورت 6 نفره یا 4 نفره به همراه میز قرار دهید که به صورت مخصوص همراه خودرو ساخته و ارائه می شود. همچنین می توانید آن را به اتاقی برای فکر و خلاقیت تبدیل کنید.

بدنه از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است به گونه ای که شما می توانید آن را به هر حالتی تا یا خم کنید و حتی مچاله نمایید. این اتاق که از الیاف سبک ساخته شده است به راحتی از روی شاسی جدا می شود تا وسیله ای برای باربری و حمل و نقل باشد.

نکته جالب این است که این خودرو می توانید جمع شده و به قطر یک تلویزیون پلاسما برسد. سپس صفحه ای لمسی روی آن نمایان می شود که به شما اجازه ارتباط با دنیای اینترنت، برقراری تماس و حتی مشاهده فیلم و کنترل خودرو را می دهد.

به همه امکانات باورنکردنی این خودرو باید کنترل خودکار و سیستم های اتوماتیک آن را نیز اضافه کنید تا بی نهایت داشتن این خودرو برای شما آرزو شود. این خودرو نیازمند اسپانسری قوی برای تولید شدن است البته ولکس واگن پیشنهادهایی را ارائه کرده است و خودرو با آرم این شرکت طراحی شده است.

لطفا نظر خود را در مورد مطلب بالا در قسمت اعلام نظرات ذکر کرده و نوع مقالات و اخبار مورد علاقه خود را بیان کنید به بهترین نظرات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت . باتشکر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا