نامه رضا رشیدپور درباره ی سگ کشی در شیراز

0
15
رضا رشیدپور

رضا رشیدپور، فعال رسانه ای در نامه ای سرگشاده به دکتر معصومه ابتکار، رییس سازمان محیط زیست، خواستار پیگیری و پاسخ به پرسش هایی درباره ی سگ کشی اخیر در شیراز شده که فیلم آن در روزهای اخیر به طور گسترده ای منتشر شده است.

رضا رشیدپور ، فعال رسانه ای در نامه ای سرگشاده به دکتر معصومه ابتکار، رییس سازمان محیط زیست، خواستار پیگیری و پاسخ به پرسش هایی درباره ی سگ کشی اخیر در شیراز شده که فیلم آن در روزهای اخیر به طور گسترده ای منتشر شده است.

بسمه تعالی

سرکار خانم دکتر ابتکار

ریاست محترم سازمان حفاظت محیط زیست

با سلام و احترام و آرزوی سالی نیکو، به استحضار می رسانم که مدتی است به عنوان یک شهروند فرهنگی به همراه جمعی از جوانان نخبه مشغول برگزاری همایش ها و برنامه های هنری برای مسافران خارجی جهت شناساندن عمق فرهنگ شریف ایرانی – اسلامی و تلاش جهت زدودن آثار بسیار مخرب رسانه های معاند از چهره دل ربای ایران عزیزمان هستیم و به لطف پروردگار مهربانی ها موفقیت های نسبی نیز بدست آورده بودیم.

متاسفانه چند روز پیش فیلمی منزجز کننده از رفتار غیرانسانی و غیر شرعی عده ای نا معلوم در شهر شیراز با مخلوق خداوند، چنان طعم زهرناک و شوک آوری پدید آورد که سبب طوفان مجازی و گسترش دامنه انتشار این فیلم و حتی دسترسی مردم دیگر کشورها و بهت و حیرت آنها شد.

لذا از سرکارعالی دو پرسش دارم:

یک – پیشنهاد شما جهت توجیه فیلم مذکور با توجه به تلاشهای قبلی مان مبنی بر نمایاندن عمق مهربانی و لطافت در فرهنگ ایرانی چیست؟ صد البته که ما کماکان بر اعتقادمان راسخ هستیم اما پرسش مشخصمان این است که سازمان متبوع شما چه پیشنهادی برای زدودن آثار تاسف بار این اقدام غیر انسانی و غیر شرعی دارد؟

دو – اقدام مشخص سازمان متبوع شما جهت حمایت غیر تبلیغاتی و عملی از مخلوقات بی پناه و بی زبان خداوند که آزار آنها بنابر روایات عرش را می لرزاند چیست؟

سه – لطفا به صراحت مشخص بفرمایید که موضع و برخورد سازمان متبوع شما با کسانی که این فاجعه محیط زیستی و فراتر از آن یاغی گری انسانی و شرعی را انجام داده و حیرت جمع گسترده ای از هم میهنانمان را برانگیختند چه خواهد بود؟

برای دریافت پاسخ سرکارعالی لحظه شماری خواهم کرد.

با احترام – رضا رشیدپور

بیست و ششم فروردین نود و چهار

ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here