با WIFI اندروید خود را مدیریت کنید

0
30
با موبایل

ترفندستان دریچه؛

 

با ما همراه باشید تا چگونگی مدیریت تلفن همراهتان را با استفاده از WiFi در کامپیوتر به شما آموزش دهیم.

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در این گزارش قصد داریم مدیریت گوشی و تبلت های سیستم عامل اندروید در کامپیوتر و به صورت بی سیم (از طریق WiFi) را به شما کاربران گرامی آموزش دهیم.

اپلیکیشن ایر دروید (AirDroid) جزء یکی از برترین برنامه های مدیریت اندروید است که شما با استفاده از ایر دروید می توانید از طریق وای فای و اینترنت به صورت بی سیم و کابل USB به کامپیوتر متصل شوید.

 

 
شما با استفاده از ایر دروید می توانید به پیامک ها و مخاطبین خود دسترسی داشته باشد و برای آنها پیام بفرستید یا تماس بگیرید، همچنین می توانید به فایل ها و پوشه های گوشی خود دسترسی داشته باشد و آن ها را مدیریت کنید.

 

آموزش استفاده از برنامه Airdroid و مدیریت گوشی در کامپیوتر:

 

برای مدیریت گوشی در کامپیوتر شما می توانید شما می توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

 

۱نسخه کامپیوتری نرم افزار Airdroid را بر روی کامپیوتر نصب کنید 

 

 

۲اتصال بی سیم از طریق وای فای و با استفاده از مرورگر وب:

 

برای مدیریت تلفن همراهتان باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 

مرحله اول:

ابتدا اپلیکیشن Airdroid را نصب کنید

 

مرحله دوم:

در مرحله بعدی از متصل بودن گوشی و کامپیوتر خود به مودم Wifi اطمینان حاصل فرمایید. (در این روش مودم Wifi نقش رابط بین مودم و گوشی را ایفا می کند)

 

مرحله سوم:

اپلیکیشن Airdroid را در گوشی اجرا کرده و سپس آی پی آدرس را عینا در مرورگر کامپیوتر خود وارد کنید.

 

 


مرحله چهارم

پس از وارد نمودن آی پی آدرس مورد نظر در مرورگر کامپیوتر، پیغامی بر روی گوشی شما ظاهر می شود که برای اتصال آن به کامپیوتر می بایست بر روی Accept ضربه بزنید.

 

 


مرحله پنجم:

در مرحله ی بعدی پنل مدیریت گوشی شما در مرورگر وب کامپیوتر ظاهر می گردد. در این پنل می توانید اطلاعات گوشی خود را مشاهده کرده و بر روی بخش هایی همچون گالری، برنامه ها و بازی ها، مخاطبین، تقویم ، دوربین، صدا ها و غیره دسترسی داشته باشید!

 

 
همچنین برای قطع اتصال می توانید از طریق برنامه Airdroid گوشی و یا مرورگر وب ،بر روی Disconnect کلیک کرده تا اتصال گوشی و کامپیوتر قطع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here