تازه ها

گران ترین پنت‌هاوس های تهران

پنت هاوس خانهمی ایستیم و ناخودآگاه سروگردن مان به سمت آسمان بالا می رود. در دو سوی خیابان برج های چندین طبقه ای را می بینیم که بر بالای خود یک واحد پنت هاوس را میزبانی می کنند.

وارد محله نیاوران می شویم. از میدان یاسر به سمت شمال ادامه مسیر می دهیم، نزدیک محله جماران به سه راه یاسر و سپس خیابان صادقی قمی می رسیم و کمی بعدتر خیابان بوکان خود را به ما نشان می دهد، آن هم تا گلابدره …

می ایستیم و ناخودآگاه سروگردن مان به سمت آسمان بالا می رود. در دو سوی خیابان برج های چندین طبقه ای را می بینیم که بر بالای خود یک واحد پنت هاوس را میزبانی می کنند.

این جا بهشت پنت هاوس نشینان پایتخت است. در این خیابان تعداد پنت هاوس های ساخته شده به نسبت دیگر برج های نقاط و محلات مختلف تهران بیشتر است. فرزاد دلیری که او را به عنوان معروف ترین طراح و سازنده اغلب پنت هاوس های پایتخت می شناسند در یکی از برج های همین خیابان زندگی می کند و کریم باقری هم در یکی از پنت هاوس های این خیابان ساکن است. خیابان بوکان را به پیش می رویم و سربالایی آن این امکان را به بیننده می دهد که نمای بهتری از برج های آن را ببیند. سازندگان این برج ها تلاش کرده اند از مصالح و منابع کم نگذارند و از بهترین شیرآلات خارجی و دستگیره های آب طلا داده شده استفاده کنند. کمی می ایستیم و آدرس پنت هاوس های عرضه شده برای فروش را بررسی می کنیم.

در سر راه یاسر، برج سفیر به شماره38 قرار دارد. پنت هاوس این برج 450مترمربع زیربنا و دور تا دور آن تراس است. مجهز به سونا، جکوزی، استخر، شیرینگ زباله، آسانسور حمل ماشین، در کددار، شیرآلات آب طلا و روف گاردن است. مالک قیمت فروش هر مترمربع آن را 15میلیون تومان اعلام کرده است. هنوز از سه راه یاسر دور نشده ایم که در خیابان محمودی یکم به پلاک38 می رسیم.

پنت هاوس این برج 350مترمربع زیربنا دارد و دوبلکس است. متراژ تراس آن 365مترمربع بوده و از میان تمامی امکانات و مزایای یک پنت هاوس فقط استخر و آسانسور حمل ماشین ندارد. مالک آن را به قیمت هر مترمربع 15میلیون تومان برای فروش عرضه کرده است. به خیابان بوکان بازمی گردیم و در انتهای آن به خیابان کوهسار پلاک 1+12 می رسیم. پنت هاوس این پلاک 600مترمربع زیربنا دارد و قیمت هر مترمربع آن 18میلیون تومان است.

از منطقه نیاوران به سوی کامرانیه می آییم. بالاتر از چهارراه کوه نور، برج رولکس قرار دارد که علی دایی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ساکن یکی از پنت هاوس های همین برج است. زیربنای این واحد1717 مترمربع و قیمت هر مترمربع آن بالغ بر 25میلیون تومان است. پنت هاوس دایی دارای استخر روی بام، سونا، جکوزی، آسانسور اختصاصی حمل ماشین به داخل واحد، آسانسور نفربر اختصاصی، دستگیره ها و شیرآلات آب طلا، سیستم سرمایشی و گرمایشی از کف، مبدل برق از انرژی خورشیدی، آشپزخانه مبله، سیستم ضدحریق، سیستم صوتی، زمین ورزشی و باغچه است.  کامرانیه را به سمت میدان تجریش و منطقه زعفرانیه ادامه مسیر می دهیم. ابتدا وارد خیابان فیروزکوه و سپس خیابان نیازاده می شویم.

نبش کوچه سپید به برج الگانس می رسیم. در طبقه14 این برج پنت هاوسی با زیربنای 950مترمربع ساخته شده که دور تا دور آن تراس است. این خانه سونا، جکوزی، استخر، شیرین زباله، آسانسور حمل ماشین، در کددار و روف گاردن دارد. قیمت پیشنهادی آن هم در هر مترمربع 19میلیون تومان است. چون به آدرس خیابان ولنجک نزدیک شده ایم، نرسیده به تله کابین، برج مروارید را می بینیم که طبقه26 آن پنت هاوس عرضه شده برای فروش با قیمت هر مترمربع 18میلیون تومان است.

این خانه فقط آسانسور حمل ماشین ندارد، ولی از دیگر امکانات مرسوم یک پنت هاوس بهره مند است.  هنوز 3 آدرس دیگر باقی مانده است. از مسیر بزرگراه چمران به منطقه الهیه می آییم. ابتدا در خیابان تختی، نبش بن بست نصیبی پلاک58، پنت هاوسی را می بینیم که 1200مترمربع زیربنا دارد. قیمت هر مترمربع آن 25میلیون تومان و دارای استخر روی بام، سونا، جکوزی، آسانسور اختصاصی حمل ماشین به داخل واحد، آسانسور نفربر اختصاصی، دستگیره ها و شیرآلات آب طلا، سیستم سرمایشی و گرمایشی از کف، مبدل برق از انرژی خورشیدی، آشپزخانه مبله، سیستم ضدحریق، سیستم صوتی، زمین ورزشی و باغچه است.

الهیه را به سمت پایین پشت سر می گذاریم، وارد خیابان فرشته(فیاضی) می شویم. کمی بعدتر به خیابان چناران و برج چناران می رسیم. طبقه20 این برج پنت هاوسی با تمامی امکانات به همراه زمین تنیس و پیست دوچرخه سواری قرار دارد که قیمت پیشنهادی هر مترمربع آن 30میلیون تومان اعلام شده است. از خیابان فرشته به سمت پایین برمی گردیم، عرض بزرگراه مدرس را طی می کنیم و در سراشیبی بلوار آفریقا وارد خیابان مریم می شویم. پلاک27 این خیابان پنت هاوسی با زیربنای 400مترمربع و 150مترمریع تراس دارد. این خانه جردنی به جز استخر و آسانسور حمل ماشین، از دیگر امکانات یک پنت هاوس برخوردار بوده و قیمت هر مترمربع آن به اظهار فروشنده 12میلیون تومان است.

لطفا نظر خود را در مورد مطلب بالا در قسمت اعلام نظرات ذکر کرده و نوع مقالات و اخبار مورد علاقه خود را بیان کنید به بهترین نظرات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت . باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا