اخبار

پایان شایعات، کیت میدلتون به سرطان مبتلا است

پس از اینکه پزشکان در جریان عمل جراحی شکم کیت میدلتون در ژانویه متوجه سرطان او شدند، تحت شیمی‌درمانی پیشگیرانه قرار گرفته است.

کیت میدلتون اعلام کرد که بعد از عمل جراحی شکم متوجه سرطان شده است و فعلاً در مراحل اولیه شیمی‌درمانی است.

پس از ماه‌ها گمانه‌زنی در مورد سلامتی کیت میدلتون، او به طور مستقیم در روز جمعه در یک ویدئوی احساسی در مورد وضعیت خود با تشکر از همه برای پیام‌های حمایتی گفت:«امیدواریم متوجه باشید که به‌عنوان یک خانواده، ما اکنون به زمان و حریم خصوصی نیاز داریم تا من درمان خود را تکمیل کنم.

این دو ماه فوق‌العاده سخت برای کل خانواده ما بوده است. من در لندن تحت عمل جراحی شکم قرار گرفتم و در آن زمان تصور می‌شد که وضعیت من غیر سرطانی است. عمل جراحی موفقیت‌آمیز بود.

بااین‌حال، آزمایشات بعد از عمل نشان داد که سرطان در بدن من وجود داشته است؛ بنابراین تیم پزشکی من توصیه کردند که باید یک دوره شیمی‌درمانی پیشگیرانه را انجام دهم و اکنون در مراحل اولیه این درمان هستم.»

او در ادامه گفت: «ویلیام و من هر کاری که می‌توانستیم انجام داده‌ایم تا به‌خاطر خانواده این موضوع را به طور خصوصی مدیریت کنیم اما همان‌طور که می‌دانید،کاردرمانی سرطان زمان‌بر است.

بهبودی پس از عمل جراحی بزرگ برای شروع درمانم زمان برد، اما مهم‌تر از همه،خیلی برایمان سخت بود تا همه چیز را به جورج، شارلوت و لوئی به روشی که آنها ضربه نبینند توضیح دهیم و به آنها اطمینان دهیم که خوب خواهم شد.»

تارین رایدر، یاهولایف

گروه ترجمه زندگی سالم

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا