حوادث

کندن گوش برادر زن در نزاع خانوادگی

نزدیک به ۱۰ سال که با همسرم ازدواج کردم تا اینکه حدود دو ماه پیش و به اصرار اعضای خانواده همسرم به تهران آمدیم؛ از آن زمان به بعد دخالت های اعضای خانواده همسرم زمینه آغاز اختلافات من و همسرم شد تا اینکه روز سه شنبه با همسرم درگیری شدیدی پیدا کردم؛ او بلافاصله به برادرانش زنگ زد و آنها نیز به خانه ما آمدند که …..

تهدید به ارتکاب جنایت

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری متهمی خبر داد که پس از کندن گوش برادر زنش در یک نزاع و درگیری خانوادگی، اعضای خانواده همسرش را تهدید به مرگ کرده بود.

وی در توضح این خبر گفت: پرونده ای از کلانتری ۱۰۶ نامجو به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که طی آن شکات پرونده عنوان کرده بودند دامادشان به نام “جعفر . ع” (۳۲ ساله) آنها را به قتل تهدید کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “تهدید به ارتکاب جنایت” و برابر هماهنگی با شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران، تحقیقات جهت دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت؛ در همان تحقیقات اولیه مشخص شد متهم طی یک نزاع و درگیری با دو برادرزنش اقدام به کندن گوش چپ یکی از آنها کرده؛ پس از آن همسر و اعضای خانواده همسرش را به قتل تهدید کرده است .

خواهرم و همه  ما را تهدید به قتل می کند

برادرزن متهم پرونده در خصوص شب درگیری به کارآگاهان گفت: خواهرمان با من و برادرم تماس گرفت و عنوان کرد که همسرش (جعفر) او را مورد ضرب و شتم قرار داده است؛ به حمایت از خواهرمان به خانه شان رفتیم؛ داخل خانه با جعفر درگیر شدیم که ناگهان جعفر با دندان اقدام به گرفتن گوش سمت چپ من نمود و آنچنان با دندان فشار داد که گوش من کامل کنده شد؛ پس از آن جعفر فراری شد و طی این مدت در تماس های مکرر تلفنی، خواهرم و همه ما را تهدید به قتل می کند .

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند جعفر پس از نزاع و درگیری با اعضای خانواده همسرش مدتی از تهران متواری شده و پس از چند روز مجددا به تهران آمده است. در ادامه، مخفیگاه جعفر در منزل یکی از دوستانش شناسایی، ساعت ۱۱ روز جمعه۳۰ آذر دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

نزدیک به ۱۰ سال که با همسرم ازدواج کردم

متهم پس از انتقال به اداره شانزدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: نزدیک به ۱۰ سال است که با همسرم ازدواج کردم تا اینکه حدود دو ماه پیش و به اصرار اعضای خانواده همسرم به تهران آمدیم؛ از آن زمان به بعد دخالت های اعضای خانواده  همسرم زمینه آغاز اختلافات من و همسرم شد تا اینکه روز سه شنبه با همسرم درگیری شدیدی پیدا کردم؛ او بلافاصله به برادرانش زنگ زد و آنها نیز به خانه ما آمدند که در ادامه باهم درگیر شدیم و … .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : “متهم با صدور قرار قانونی شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است “.

مجله اینترنتی زندگی سالم

یلدا توکلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا