معرفی کتاب

تغییرات بزرگ را از کتاب «تغییر» شروع کن

کتاب تغییر نوشتهٔ دیمون سنتولا درباره تغییرات دنیای امروز است و انتشارات آموخته آن را با قیمت ۹۵ هزار تومان منتشر کرده و باعث می‌شود تغییر را در خانه و شرکت از همین امروز به شکل علمی‌اش آغاز کنید.

دیمون سنتولا در این کتاب خواننده را با تغییراتِ اجتماعی آشنا می‌کند. او به خواننده می‌آموزد که طرح‌های تحول را چگونه باید پایه‌ریزی کند که نتیجه بدهند.

اگر می‌خواهید با اصول و قواعدِ تغییرِ موفقیت‌آمیز در محل کار آشنا شوید، توصیه می‌کنیم حتماً با این کتاب نویسنده همراه شوید.

کتاب تغییر ترجمه سعید زرگریان

بخشی از کتاب تغییر

بیستم ژوئیهٔ ۱۹۶۹، گروهی از مدیران اجرایی بخش تبلیغات تا دیروقت در دفتر کارشان ماندند؛ اما نه به‌خاطر مهلت اندکی که به آن‌ها داده بودند. ماندند؛ چون می‌خواستند شاهد لحظه‌ای شگفت‌انگیز باشند: نخستین فرود انسان روی کرهٔ ماه. در کنار آن‌ها، حدود ۵۳۰ میلیون نفر در سراسر دنیا تصاویر تلویزیونی آرمِسترانگ را می‌دیدند و صدایش را می‌شنیدند که آن رویداد را توصیف می‌کرد.

همه، به‌جز یکی از مدیران اجرایی که از تلویزیون دور شد و رشته به افسوس تکان داد. یکی از همکارانش به‌طرف او رفت و دلیل ناراحتی‌اش را پرسید. مدیر اجرایی نگاه اندوه‌باری به او انداخت و گفت: «کاش آرمسترانگ به بطری کوکاکولا هم با خودش برده بود!» این طرز فکر در اواخر دههٔ ۶۰ میلادی غالب بود: تبلیغ و حمایت اشخاص معروف فروش کالا را بیشتر می‌کند و ابزار آن نیز رسانه‌های یک‌طرفه‌ای است که بر مخاطبان تأثیر فراوان می‌گذارد.

درباره دیمون سنتولا

دیمون سنتولا،نویسنده و استاد دانشکدهٔ ارتباطات، استاد گروه جامعه‌شناسی است. بارها مقاله‌های او در رشته‌های مختلف را در نشریه‌های برتر دنیا چاپ کرده‌اند. مجلهٔ وایرد، مجلهٔ تایم، مجلهٔ آتلانتیک و مجلهٔ ساینتیفیک‌اَمریکن نیز مقالات زیادی از آثار سنتولا منتشر کرده‌اند.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا