حوادث

قتل زن توسط شوهر ۸۰ ساله

جهت ویزیت به پزشک مراجعه کرده بودم که پزشک پس از مشاهده مدارک پزشکی عنوان داشت که جهت درمان قطعی نیاز به جراحی دارم؛ زمانیکه به خانه آمده و موضوع را با همسرم مطرح کردم، بر خلاف انتظار ناگهان همسرم عنوان کرد که حوصله مریض داری ندارد؛ از این حرفش بسیار ناراحت شده و با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردیم که ناگهان با برداشتن میز عسلی ضربه ای به سر همسرم وارد کرده و او روی زمین افتاد؛ تا فردای روز جنایت ا…

وقوع یک فقره فوت مشکوک

از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره فوت مشکوک اعلام شد. سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از وقوع یک نزاع خانوادگی در خیابان جمال زاده خبر داد که طی آن مردی ۸۰ ساله همسرش را به قتل رساند.

وی در توضیح این خبر گفت: با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد خانم ۸۰ ساله ای در حالیکه از ناحیه سر دارای آثار ضرب و جرح می باشد، فوت نموده است؛

به علت کهولت سن، تعادل خودش را از دست داده است

همسر متوفیه در اظهارات اولیه مدعی شد همسرش به علت کهولت سن تعادل خودش را از دست داده و از ناحیه سر با مبلمان برخورد و فوت کرده است. با بررسی صحنه فوت و با توجه به تناقض گویی های همسر متوفیه، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران انجام و همسر متوفیه به نام “عزت” (۸۰ ساله) جهت انجام تحقیقات به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند. سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به اعتراف صریح همسر متوفیه به ارتکاب جنایت و قتل همسرش به کارآگاهان گفت: با آغاز تحقیقات از همسر متوفیه این شخص بارها همان اظهارات اولیه خود را تکرار می کرد تا نهایتاً به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.

جهت ویزیت به پزشک مراجعه کرده بودم

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: جهت ویزیت به پزشک مراجعه کرده بودم که پزشک پس از مشاهده مدارک پزشکی عنوان داشت جهت درمان قطعی نیاز به جراحی دارم؛ زمانیکه به خانه آمده و موضوع را با همسرم مطرح کردم، بر خلاف انتظار ناگهان همسرم عنوان کرد که حوصله مریض داری ندارد؛ از این حرفش بسیار ناراحت شده و با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردیم که ناگهان با برداشتن میز عسلی ضربه ای به سر همسرم وارد کرده و او روی زمین افتاد؛ تا اینکه  با ۱۱۰ تماس گرفته و خبر مرگ همسرم را به پلیس اطلاع دادم. سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران انجام و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

مجله اینترنتی زندگی سالم

یلدا توکلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا