حوادث

فاجعه ای تلخ و خونین در پی ارتباط پنهانی زن روستایی

سرانجام راز ارتباط پنهانی همسر مرد روستایی و رفت و آمدهای مشکوک وی فاش شد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، یک مرد فرانسوی، شهردار منطقه «برت ویل لی‌رابت» را به دلیل ارتباط پنهانی با همسر خود در خانه‌اش به قتل رساند و سپس خودکشی کرد.

«دومینیک لی‌بوچر» شهردار 55 ساله «برت ویل‌لی رابت» واقع در «نرماندی» در شمال غربی فرانسه با ضربه‌های هولناک چاقوی این مرد به قتل رسید و پس از این حادثه مأموران امنیتی بلافاصله به محل مورد نظر رفتند تا تحقیقات میدانی خود را آغاز کنند.

طبق گزارش پلیس «نرماندی» قاتل یکی از روستاییان بوده که شهردار را به داشتن ارتباط نامشروع با همسرش متهم می‌کرد و پس از این جنایت در اطراف محل جنایت خودش را هم با چاقو به قتل رساند.

مأموران ویژه قتل، جسد غرق در خون شهردار را در استخر خانه‌اش پیدا کردند و گزارش پزشکی قانونی وارد آمدن ضربه‌های پیاپی چاقو را در نقاط مختلف بدن وی تأیید کرده‌است. براساس گفته‌های سخنگوی پلیس «نرماندی» قتل در نیمه شب و یا اوایل صبح صورت گرفته است.

«آلبرت گیلبوت» از اهالی روستا در مصاحبه با خبرنگاران محلی اعلام کرد: از چندی پیش رفتار مشکوک همسر مرد روستایی و رفت و آمدهای وی به دفتر شهردار، موجب درگیری لفظی این مرد با شهردار شده‌ بود که پس از تعقیب شهردار سرانجام راز ارتباط پنهانی او فاش شد و مرد روستایی نقشه قتل را طراحی کرد.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا