فرهنگ و هنر

حضور همزمان 2 بازیگر در 2 سریال‌ رمضانی!

تلویزیون برای ماه رمضان امسال دو سریال را در نظر گرفته است؛‌ «هفت سنگ» و «مدینه» سریال‌های رمضانی امسال هستند که از حضور دو بازیگر یکسان بهره برده‌اند.

خبرگزاری ایسنا: تلویزیون برای ماه رمضان امسال دو سریال را در نظر گرفته است؛‌ «هفت سنگ» و «مدینه» سریال‌های رمضانی امسال هستند که از حضور دو بازیگر یکسان بهره برده‌اند.

مهدی سلطانی که ماه رمضان سال گذشته در نقش «اردلان» در سریال «مادرانه» حضور داشت، امسال با شخصیتی متفاوت و شیرین در سریال «هفت سنگ» ایفای نقش کرده است.

مجید مولایی، تهیه‌کننده هفت سنگ در این زمینه توضیح می‌دهد: معمولا مخاطبان مهدی سلطانی را به عنوان بازیگری می‌شناسند که در کارهای جدی و تلخ ایفای نقش کرده است؛ اما باید بگویم در این سریال وی نقش پدر خانواده را ایفا می‌کند که در جایگاه دوست با فرزندانش رابطه دارد و با رفتارهایش سعی می‌کند شیرینی و طنز یک پدر قهرمان دوست‌داشتنی را بازی کند.

البته سلطانی در سریال «مدینه» ایفاگر نقشی متفاوت با هفت سنگ است. او در «مدینه» در نقش عبدی جلوی دوربین سیروس مقدم قرار می‌گیرد.

شبنم مقدمی دیگر بازیگری است که امسال در دو سریال ماه رمضانی دیده می‌شود.

او در «هفت سنگ» نقش لیلا، همسر مهدی سلطانی و مادر خانواده را دارد. این بازیگر هم‌اکنون در نقش روحی نیز در سریال رمضانی «مدینه» حاضر شده است.

مقدمی عنوان بهترین بازیگر زن جشنواره جام‌جم و بهترین بازیگر نقش مکمل جشنواره فجر را دارد.

ذکر این نکته ضروری است که سریال هفت سنگ از ابتدا با هدف پخش در ماه رمضان ساخته نشد و طی روزهای اخیر از این سریال به عنوان مجموعه مناسبتی نام برده شد.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا