فرهنگ و هنر

جزییات ویژه برنامه رامبد جوان برای سال تحویل

رامبد جوان

«گوشه دل تهرون» عنوان مجموعه نوروزی به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی جواد فرحانی هنگام تحویل سال در روز بیست ونهم اسفندماه از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ بامداد از شبکه ۵ سیما پخش خواهد شد.

«گوشه دل تهرون» عنوان مجموعه نوروزی به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی جواد فرحانی هنگام تحویل سال در روز بیست ونهم اسفندماه از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ بامداد از شبکه ۵ سیما پخش خواهد شد.

حجت‌الاسلام سیدرمضان موسوی مقدم به همراه مدیر شبکه ۵ سیما در محل ضبط ویژه برنامه نوروزی شبکه ۵ از روند ساخت این فیلم مطلع شد.

موسوی مقدم همچنین به هنگام دیدار از مکان تصویربرداری ویژه برنامه نوروزی «گوشه دل تهرون» گفت: این نوع کار برای اولین بار است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در صداوسیما رخ می‌دهد و در واقع یک گام نو و خلاقانه در برنامه‌سازی در تلویزیون است که امیدواریم برای دیگر شبکه‌ها یک الگو شود.

قائم مقام رسانه ملی همچنین خطاب به عوامل دست اندرکار مجموعه برنامه سال تحویل شبکه ۵ سیما بر رعایت احترام بر همه اقوام ایرانی در برنامه سازی به خصوص در برنامه‌های طنز تاکید کرد. وی گفت: باید در بکارگیری واژه‌ها و کلمات دقت لازم بشود تا کوچک‌ترین اشتباهی در مراحل تولید آن پیش نیاید. موسوی مقدم با اشاره به اینکه مجموعه برنامه سال تحویل شبکه تهران می‌تواند یک بسته هنرمندانه و متنوع در آستانه تحویل سال نو برای پایتخت‌نشینان باشد اظهار داشت: برنامه‌های نمایشی این مجموعه دربرگیرنده استحکام خانواده در نظام اسلامی ماست که خوشبختانه شبکه ۵ به خوبی توانسته ارزش‌های خانواده را در این مجموعه به تصویر بکشد.

ویژه برنامه سال تحویل شبکه ۵ سیما که با عنوان «گوشه دل تهرون» درحال تولیداست مجموعه‌ای است شامل ۶۶۰ دقیقه برنامه متنوع در قالب نمایش، موسیقی، مستند، گفتگو با مردم، هنرمندان، ورزشکاران و مقامات کشوری که برای اولین بار در قالب یک ویژه برنامه ۱۶ ساعته از شبکه تهران پخش خواهد شد.

مردم عزیز کشورمان هنگام تحویل سال در روز بیست ونهم اسفندماه از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ بامداد می‌توانند به مدت ۶۶۰ دقیقه برنامه نوروزی را که شامل ۲۱۰ دقیقه نمایش، ۱۵۰ دقیقه گزارش از مناطق دیدنی شهر تهران و ۳۰۰ دقیقه گفت‌وگو با هنرمندان، قهرمانان ورزشی، مقامات کشوری و مردم است از شبکه ۵ سیما ببینند.

کارگردانی مجموعه نوروزی گوشه دل تهرون بر عهده رامبد جوان است و جواد فرحانی کار تهیه‌کنندگی این مجموعه را برعهده دارد

منبع:جام جم

لطفا نظر خود را در مورد مطلب بالا در قسمت اعلام نظرات ذکر کرده و نوع مقالات و اخبار مورد علاقه خود را بیان کنید به بهترین نظرات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت . باتشکر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا