حوادث

تجاوز دندانپزشک به ۷۸ زن تهرانی

مرد دندانپزشکی که متهم است ۷۸ زن را مورد تعرض قرار داده است پس از گذشت بیش از۱۰ سال از تشکیل پرونده، در دادگاه کیفری‌ استان تهران محاکمه می‌شود.

این دندانپزشک عراقی‌الاصل متهم است در مطبش در ولنجک تهران این زنان را مورد تعرض قرار داده و از برخی از آنها فیلمبرداری کرده‌ است.

تجاوز هولناک دندانپزشک هوسران به ۷۸ زن

اوایل سال ۸۱ مرد دندانپزشکی به ماموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد خانه‌اش مورد سرقت قرار گرفته ‌است. او ادعا کرد برخی از اسنادش به سرقت رفته ‌است و حدس می‌زند سارق کیست.

او گفت فکر می‌کند سارق زنی باشد که چندبار به خانه‌اش رفت و آمد کرده و از آنجایی که او به زن جوان گفته قصد ازدواج با او را ندارد آن زن با این شیوه انتقام گرفته است. پلیس زن جوان را شناسایی و بازداشت کرد. او اعتراف کرد سارقی را اجیر کرد تا به خانه دکتر جوان برود و از آنجا سرقت کند.

این زن گفت: من هیچ چیز از خانه دکتر جوان ندزدیدم و فقط فیلم‌هایی را که او از من داشت از داخل کمدش برداشتم. مدتی قبل برای ترمیم دندانم به مطب دندانپزشکی این دکتر رفتم وقتی دارو به دهانم تزریق کرد که بی‌حس شود کاملا خوابم برد و زمانی که بیدار شدم متوجه شدم به من تعرض کرده‌ است.

این مرد را تهدید کردم و گفتم از او شکایت می‌کنم اما بعد متوجه شدم در مطبش دوربین کار گذاشته و از صحنه تعرض به من فیلمبرداری کرده‌ است. با این حال دوباره تهدیدش کردم که او را به دادگاه می‌کشم. این‌بار از در دیگری وارد شد و گفت قصد دارد با من ازدواج کند و از من خوشش آمده ‌است.

او با این ترفند چندبار مرا به خانه‌اش کشاند و رابطه برقرار کرد بعد از مدتی متوجه شدم قصد سوءاستفاده دارد. از او خواستم فیلم‌ها را پس دهد اما از این کار خودداری کرد. من هم سارقی اجاره کردم تا فیلم‌ها را از خانه مرد دندانپزشک بدزدد. هیچ چیز دیگری هم از خانه‌اش سرقت نکردم. وقتی ماموران به خانه مرد دندانپزشک رفتند چندین حلقه فیلم پیدا کردند که نشان می‌داد او به زنان تعرض می‌کرده‌ است.

با دستور بازپرس مرد دندانپزشک بازداشت شد و مطب او هم مورد بازرسی قرار گرفت. ماموران توانستند دوربین مخفی کار گذاشته‌شده در مطب را پیدا کنند. متهم با به دست آمدن این مدارک مورد بازجویی قرار گرفت و مشخص شد او تبعه عراق است و از آنجایی که برادرش به دست حزب بعث به قتل رسیده، دندانپزشک که در آن زمان نوجوان بود به همراه خانواده‌اش به ایران آمد و درسش را ادامه داد. او پس از به پایان رساندن دوران دبیرستان به عنوان نفر اول دانشگاه شهید‌بهشتی در رشته دندانپزشکی قبول و بعد از چند سال فارغ‌التحصیل شد.

این مرد که به همراه خواهر و مادرش به ایران مهاجرت کرده‌ بود با توجه به تمکن مالی خانواده‌اش در ولنجک تهران مطب دندانپزشکی تاسیس کرد و مدتی بعد از آغاز به کار مطب مشتریان زن را در آن محل مورد تعرض قرار می‌داد و از آنها فیلم تهیه می‌کرد. این مرد اعتراف کرد ۷۸ زن را مورد تعرض قرار داده است. وی آدرس و شماره تلفن همه آنها را هم دارد.

با به دست آمدن این آدرس‌ها پلیس زنانی را که مورد تعرض قرار گرفته‌ بودند، شناسایی کرد اما همه آنها حاضر به شکایت نشدند و ۵۸ زن برای شکایت به اداره آگاهی مراجعه کردند. این زنان عنوان کردند دندانپزشک جوان به بهانه ترمیم دندان‌شان به آنها داروی بی‌حسی تزریق می‌کرد و بعد از اینکه آنها را مورد تعرض قرار می‌داد با وعده ازدواج آنها را ساکت می‌کرد. با تکمیل تحقیقات و با توجه به اینکه این پرونده قبل از تاسیس دادگاه کیفری ‌استان تشکیل شده ‌بود دادگاه عمومی موظف به رسیدگی شد. دادگاه بعد از محاکمه متهم رای به ۹ سال زندان و شلاق داد.

قاضی صادر‌کننده این حکم اعلام کرد مدرکی که نشان دهد این زنان مورد تجاوز قرار گرفتند وجود ندارد. ضمن اینکه آنها هیچ‌کدام تا قبل از شناسایی متهم اعلام شکایت نکرده‌ بودند. این حکم مورد اعتراض متهم قرار گرفت و پرونده به شعبه ۳۹ دادگاه تجدیدنظر رفت. رای صادره از سوی قضات دادگاه تجدیدنظر تایید شد. با انتشار این خبر در روزنامه‌ها آیت‌الله هاشمی‌‌شاهرودی رییس وقت قوه‌قضاییه نامه‌ای نوشت و با نقض رای درخواست کرد به اتهام دندانپزشک عراقی با عنوان افساد فی‌الارض رسیدگی شود.

سپس پرونده برای نقض حکم به دیوان عالی کشور رفت و با نقض حکم و با توجه به اعلام جرم رییس قوه‌قضاییه، دندانپزشک عراقی برای محاکمه به دادگاه انقلاب معرفی شد. این بار قضات دادگاه انقلاب اعلام کردند اتهام مرد دندانپزشک تعرض به ۷۸ زن است بنابراین در صلاحیت دادگاه کیفری ‌استان تهران است.

با توجه به نظر دیوان عالی کشور مبنی بر اینکه دندانپزشک عراقی باید در دادگاه کیفری ‌استان تهران محاکمه شود پرونده به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری‌ استان تهران به ریاست قاضی محمدرضا محمدی‌کشکولی فرستاده ‌شد.

قاضی کشکولی دیروز با مطالعه پرونده دستور تعیین وقت را صادر کرد و مرد دندانپزشک بعد از گذشت ۱۰ سال ماه آینده به اتهام تعرض به بیمارانش محاکمه می‌شود.

منبع: کلیپ دونی

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا