فرهنگ و هنر

انتقاد مشایخی از سخنان بی‏ادبانه عطاران

مشایخی

رضا عطاران در نشست فیلم سینمایی “طبقه حساس” در جشنواره فیلم فجر در جملاتی تعجب برانگیز عنوان کرده بود: “برای اینکه مردم بخندند حاضرم شلوارم را هم پایین بکشم”

انتقاد مشایخی از سخنان بی‏ادبانه عطاران

 جمشید مشایخی در واکنش به اظهارات اخیر رضا عطاران گفت: آقای عطاران شما می‌توانستید برای خنداندن مردم بگویید از بالای یک درخت چنار به پایین می‌پرم نه آنکه آن حرف زشت را که من از گفتن آن خجالت می‌کشم به زبان بیاورید؛ آن‌وقت ما بخاطر این بی‌اخلاقی‌ها به او جایزه هم می‌دهیم .

به گزارش خبرنگار «نسیم»، مشایخی در نشست “ستاد مردمی حمایت از تیم ملی فوتبال” که دقایقی پیش برگزار شد، گفت: ما هنرمندان با اخلاق بسیاری در این مملکت داریم و باید بدانیم هر حرفی را کجا و چگونه بزنیم. هنرمندان ما باید یادبگیرند که معلم اخلاق باشند.

گفتنی است؛ رضا عطاران در نشست فیلم سینمایی “طبقه حساس” در جشنواره فیلم فجر در جملاتی تعجب برانگیز عنوان کرده بود: “برای اینکه مردم بخندند حاضرم شلوارم را هم پایین بکشم”

لطفا نظر خود را در مورد مطلب بالا در قسمت اعلام نظرات ذکر کرده و نوع مقالات و اخبار مورد علاقه خود را بیان کنید به بهترین نظرات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت . باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا