چگونه با روش های خانگی وز موهای مجعد را از بین ببریم؟

0
22
مو

رطوبت هوا یا عوامل دیگر گاهی باعث وز کردن موها می شود! اما اگر این نکات ساده را در خانه انجام دهید دیگر شاهد وزکردگی مو نخواهید بود

رطوبت هوا یا عوامل دیگر گاهی باعث وز کردن موها می شود! اما اگر این نکات ساده را در خانه انجام دهید دیگر شاهد وزکردگی مو نخواهید بود…

برای موهایتان ماسک مخصوص درست کنید: استفاده از ماسک های خانگی می تواند موها را ترمیم، قوی و نرم کند. همچنین این ماسک ها برای موهای وز کرده هم عالی هستن. یک موز را له کرده و یک چهارم فنجان روغن زیتون و دو قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید. حالا این ماسک را روی موها گذاشته و اجازه دهید برای نیم ساعت بماند. بعد موها را خوب بشویید.
درمان با روغن زیتون داغ: به جای اینکه برای صاف کردن مو به سراغ سالن های زیبایی بروید، می توانید از روغن زیتون استفاده کنید. چند قاشق روغن زیتون را گرم کنید (مراقب باشید که خیلی داغ نشود). حالا آن را روی موها به خوبی ماساژ داده و با یک حوله سر را بپوشانید و اجازه دهید چند دقیقه بماند. بعد موها را خوب بشویید.
به جای حوله از تی شرت استفاده کنید: بیشتر اوقات موهای خیس به دلیل استفاده از حوله وز می کنند. پس به جای حوله از یک تی شرت قدیمی نرم برای خشک کردن موها استفاده کنید.

دکتر سلام

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here