فینال خندوانه

0
35
دانلود لباهنگ

خندوانه یک برنامه طنز است که هر شب از شبکه نسیم پخش میشود. اجرای رامبد جوان در برنامه خندوانه به شاد کردن برنامه خندوانه کمک زیادی کرده است. در برنامه خندوانه چهرهای معروفی می آورند. از جمله چهره های تلویزیونی، سیاسی ، سینمایی و ورزشی . در این برنامه به شادی میپردازند. در سومین فصل خندوانه تعدادی افراد چهره دعوت شدند و با هم مسابقه لباهنگ دادند.

سه نفر به فینال لباهنگ راه پیدا کردند. در مرحله نهایی هرکدام قطعه ای اجرا کردند و با رای مردم از طریق پیامک برنده اعلام میشود.

قسمت فینال برنامه «خندوانه» بشکلی آغاز شد که 3 شرکت کننده و رامبد جوان مجری برنامه خندوانه در راه روی پشت صحنه جلوی دوربین آمدند.شرکت کنندگان لباهنگ که به فینال لب آهنگ راه پیدا کردند امیرعلی نبویان ، اشکان خطیبی و ارشا اقدسی بودند.  رامبد به همراه شرکت کننده های دیگر هر 4 نفر برنامه را شروع کردند. این 4 نفر تا پنج دقیقه ابتدای برنامه خندوانه دنبال همدیگر در راهروها میگشتند. ابتدای برنامه با موش و گربه بازی این چند نفر طی شد.

آهنگ آرایش غلیظ از همایون شجریان را ارشا اقدسی، آهنگ قلاش از محسن چاوشی را اشکان خطیبی و رمیکس آهنگ های کلاغ رو سیاه، خلیج ایرانی و غیر معمولی از محسن چاوشی  را امیرعلی نبویان اجرا کردند.

اگر فینال خندوانه را ندیده اید همین الان آن را دانلود کنید. دانلود فینال خندوانه را از دست ندهید. پنج شنبه 26 فروردین نتیجه های نهایی فینال خندوانه را از شبکه نسیم  ببینید.

فینال خندوانه

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here