خرید و فروش وام خودرو در تلگرام

0
31
پول

 

بسیاری از کسانی که نیاز به وام های دولتی خودرو داشتند و نتوانستند در روزهای اخیر اسناد مورد نیاز را تهیه کنند، حالا به دنبال این وام‌ها در شبکه‌های اجتماعی خواهند بود.

خرید و فروش وام خودرو در فضای مجازی

بسیاری از کسانی که نیاز به وام های دولتی خودرو داشتند و نتوانستند در روزهای اخیر اسناد مورد نیاز را تهیه کنند، حالا به دنبال این وام‌ها در شبکه‌های اجتماعی خواهند بود.پس از اینکه تسهیلات در نظر گرفته شده برای خودروها در عرض 6 روز به پایان رسید، درخواست خرید این تسهیلات در فضای مجازی شروع شد.

با وجود اینکه خودروسازان اصلی فروش خود را متوقف کرده‌اند، مردم بیکار ننشسته‌اند و پیش از آنکه مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت به طور رسمی پایان این فروش را اعلام کنند، شروع به خرید و فروش این وام‌ها در شبکه‌های اجتماعی کردند.

خرید و فروش وام خودرو در فضای مجازی

این در حالی است که هنوز خریداران به یقین نمی‌دانند این خودروها را در چه زمانی تحویل می‌گیرند و معلوم نیست چه هزینه‌هایی باید اضافه بر این مبالغ بپردازند.با وجود اینکه خودروسازان جلوی فروش خودروها را با وام دولتی گرفته‌اند، کسانی هستند که هنوز خواستار این وام هستند اما نتوانسته‌اند در 6 روز ابتدایی این تسهیلات را دریافت کنند و حالا به دنبال این وام‌ها در شبکه های اجتماعی هستند.

اولین نشانه‌های این تقاضا در شبکه تلگرام مشاهده شده است .انتظار می‌رود این درخواست‌ها در شبکه‌های اجتماعی دیگر رشد کنند چرا که این خودروها با نرخ فروش 20 هزار دستگاه در روز تمام شدند و احتمالا کسانی که نتوانسته‌اند در این مدت این وام را تهیه کنند، از طریق فضای مجازی به دنبال رفع این نیاز خود برخواهند آمد.

البته با توجه به 4 ساله بودن این وام‌ها خرید و فروش آن کار سختی خواهد بود ولی برای کسانی که خواهان این وام‌ها هستند، انجام این کار غیرممکن هم نیست.

منبع:آنا

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here