آرایش و زیبایی

7 ادکلن با خط بوی بالا (بهترین عطرهای مردانه سال جدید)

برای همه ما پیش آمده که در حال گذر از یک خیابان بوده ایم و ناگهان فردی از کنارمان رد شده که حتی با گذشت چندین قدم و فاصله گرفتن از او، همچنان بوی دل انگیز عطر و ادکلنش را استشمام می کردیم. در واقع عطر و ادکلن هایی که بوی آنها حتی بعد از گذشت فرد از یک محل به جا می ماند، خط بوی قوی و مناسبی دارند. هم اکنون بسیاری از محصولات بازار مثل آزارو کروم لجند از این ویژگی برخوردارند.

آیا بهترین ادکلن با خط بوی بالا را می شناسید؟ این محصولات چه ویژگی هایی دارند و از چه نت ها و رایحه هایی تشکیل شده اند؟

معرفی بهترین عطر مردانه ترند سال

هرچه خط بوی یک عطر یا ادکلن قوی تر باشد، این محصول رایحه خود را در تمام فضا پراکنده می کند و باعث پخش بوی منحصر به فردی در محیط می شود. شما می توانید با خرید عطر مونت بلنک، لانکوم لا ویه است بله، تام فورد بلک ارکید و … محصولی با خط بوی خوب تهیه کنید و در هر جمع و موقعیتی جذابتر دیده شوید.

در ادامه لیستی از بهترین ادکلن ها با خط بوی بالا را می آوریم و درباره آنها توضیح می دهیم:

1. مونت بلنک لجند (مون بلان لیجند)، بهترین ادکلن مردانه

برندهای معروف معمولا ادکلن هایی با خط بوی قوی و مناسب با انواع رایحه عطر تولید و روانه بازار می کنند. مثلا کمپانی ون بلاند در سال 2011 و در کشور فرانسه عطر محبوب و باکیفیتی را به نام مونت بلنک لجند تولید و روانه بازار کرد. این محصول در مدت زمان کوتاهی توانست به دلیل خط بو و ماندگاری مناسب و رایحه های دل انگیز نظر بسیاری از آقایان را به خود جلب کند.


همچنین بخوانید: معرفی عطرهای محبوب


این محصولات برند در طعم هایی مثل تلخ، تند، شیرین یا ترش تولید می شوند. همچنین این ادکلن ها با انواع طبع سرد، گرم و معتدل نیز تولید می شوند تا هر کسی با هر مزاجی امکان استفاده از آنها را داشته باشد.

شما هم اکنون می توانید مونت بلنک لجند را با طبع معتدل و گروه بویایی معطر فوژه برای روزهای پاییزی بخرید و با استفاده از آن جذابیت را به خود هدیه دهید. عطار این محصول اولیویه پسکاکس می باشد.

 • نت های ابتدایی: ترنج، اسطوخودوس، به لیمو، آناناس
 • نت های میانی: رز، کومارین، خزه درخت بلوط، شمعدانی، سیب سرخ، خشکبار
 • نت های پایانی: دانه تونکا، چوب صندل سفید
بهترین عطرهای مردانه سال جدید
بهترین عطرهای مردانه سال جدید

2. آرماف کلاب د نویت اینتنس مردانه، ادکلن مردانه خوشبو

برند آرماف در سال 2015 محصولی را به نام کلاب د نویت اینتنس تولید کرد که اکنون با گذشت چندین سال هنوز توانسته با خط بوی مناسب و کیفیت عالی هم ردیف با محبوبترین محصولات بازار نام برده شود. آرماف کلاب د نویت اینتنس با گروه بویایی چوبی ادویه ای و طبع خنک می تواند در روزهای گرم سال جذابیتتان را تکمیل و شما را تبدیل به ستاره هر جمعی کند.

 • نت های ابتدایی: ترنج، لیمو ترش، سیب، انگور فرنگی سیاه، آناناس
 • نت های میانی: رز، یاس، چوب درخت قان
 • نت های پایانی: مشک، وانیل، نعناع هندی، عنبر

3. لانکوم لا ویه است بله

برند لانکوم در کشور فرانسه عطری را به نام لا ویه است بله تولید کرد که هم اکنون توانسته با گروه بویایی گلی میوه ای شیرین و طبع گرم جذابیت بسیاری بین مردم پیدا کند. از لانکوم لا ویه است بله می توان به عنوان یکی از انواع ادکلن زنانه با خط بوی بالا یاد کرد که جذابیت و وقارتان را افزایش می دهد. این محصول را دومینیک روپیون، اولیویه پولژ و آن فلیپو تولید کردند.

 • نت های ابتدایی: انگور فرنگی سیاه، گلابی
 • نت های میانی: زنبق، یاس، شکوفه پرتقال
 • نت های پایانی: دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی، پرالین

4. تیری موگلر آلین ادو پرفیوم (تری ماگلر الین پارفوم)

تیری موگلر آلین ادو پرفیوم (تری ماگلر الین پارفوم) را می توان به عنوان گزینه ای جذاب برای استفاده در فصل سرد سال به دلیل طبع گرم به شمار آورد که خط بوی فوق العاده خوبی دارد و اثر خود را در هر موقعیت و محلی به جا می گذارد. این محصول توسط دومینیک روپیون و لورن برویر ساخته شد و با گروه بویایی رایحه های گلی و نت ها و ترکیب های جذاب قطعاً نظرتان را به خود جلب خواهد کرد.

 • نت های ابتدایی: یاس
 • نت های میانی: روایح چوبی
 • نت های پایانی: کهربا

5. تام فورد بلک ارکید

بلک ارکید محصول کمپانی تام فورد است که در سال 2006 تولید شد و هم اکنون غوغایی به راه انداخته، چون افراد زیادی به خرید آن تمایل دارند. تام فورد بلک ارکید را نیز می توان به عنوان بهترین ادکلن زنانه با خط بوی بالا معرفی کرد که توسط شرکت جیوودان تولید شد. طبع این عطر گرم و گروه بویایی آن نیز شرقی وانیلی بوده و قطعاً در روزهای سرد پاییزی و زمستانی توجه ها را به شما مطعوف می کند.

 • نت های ابتدایی: ترنج، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ، انگور فرنگی سیاه، قارچ توبر
 • نت های میانی: لاله مردابی، یاس، میوه‌جات، گل یلانگ، ارکیده، ادویه جات معطر
 • نت های پایانی: کهربا، وانیل، نعناع هندی، خس خس، چوب صندل سفید، شکلات، روایح دودی

6. آزارو کروم لجند (ادکلن با خط بوی بالا)

آزارو کروم لجند یکی از محصولات محبوب بازار با خط بوی مناسب است که در سال 2007 و در کشور فرانسه ساخته شد. این محصول با گروه بویایی معطر میوه ای و طبع خنک نیازتان را به یک محصول همه فن حریف برطرف و در هر جمع و موقعیتی با خط بوی مناسب شما را تبدیل به جذابترین فرد می کند.

این محصول را کریستوف رینود و الیویه پسکاکس تولید کردند و هم اکنون بسیاری از آقایان از آن به عنوان امضای شخصی شان در موقعیت های مختلف استفاده می کنند.

اسانس اولیه: دانه تونکا، مشک، کهربا، سیب، خزه درخت بلوط، خس خس، سدر، نارنج، چای.

ادکلن با خط بوی بالا
ادکلن با خط بوی بالا

7. آمواج اینترلود مردانه (آمواژ اینترلود)

آمواج اینترلود (آمواژ اینترلود) را می توان به عنوان بهترین ادکلن مردانه با خط بوی بالا یاد کرد که در سال 2012 و در کشور آلمان ساخته شد، اما هم اکنون هنوز جذابیت خود را در بازار حفظ کرده و آقایان زیادی به استفاده از آن تمایل دارند. این محصول با گروه بویایی شرقی چوبی و طبع گرم به یکی از محبوب ترین محصولات خوشبوکننده بازار تبدیل شده است. آقایان می توانند برای افزایش جذابیتشان در قرارهای عاشقانه، افزایش پرستیژ در قرارهای کاری و … از این محصول استفاده کنند.

 • نت های ابتدایی: ترنج، فلفل، پونه کوهی
 • نت های میانی: کهربا، لابدانیوم، روایح دودی، اوپوپوناکس
 • نت های پایانی: نعناع هندی، چوب صندل سفید، چرم، عود

ادکلن با خط بوی بالا، لازمه ای برای جذابیت

ما از خوشبوکننده ها استفاده می کنیم، اما بیشتر اطرافیان مان از استشمام رایحه آن لذت می برند. هر چه خط بوی خوشبوکننده ها بیشتر باشد، قطعاً اطرافیانتان به مدت طولانی تری از استشمام رایحه عطرتان لذت خواهند برد.

حالا اگر این محصولات خط بوی ضعیفی داشته باشند، بوی آنها ماندگار نیست و در مدت زمان کوتاه اثراتشان از بین می رود؛ از این رو انواع ادکلن با خط بوی بالا، محبوبیت بیشتری بین مردان و زنان دارد و تبدیل به یکی از لازمه های جذابیت برای آنها شده است. شما می توانید این محصولات را از فروشگاه های حرفه ای فعال در زمینه فروش عطر و ادکلن تهیه کنید.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا