چرا و چگونه

یادداشت برداریم!

چرا باید یادداشت برداریم؟

نوشتن استرس را کم می کند و هنگامی که می نویسید از نارحتی و دردهای شما کاسته می شود و افکار پراکنده شما جمع می شود

::این یک راه عالی برای تمرکز است تا بتوانید ذهن خود را بر روی یک موضوع جمع کنید .

::به شما کمک می کند تا با تدبیر برنامه ریزی کنید

:: یاد داشت برداری به ما کمک می کند که کارهای مهم رااز کارهای کم اهمیت تفکیک کنیم تا بتوانیم با دقت بیشترب ه کارهای خود برسیم و کمبود وقت نداشته باشیم پس همیشه یک دفتر یاد داشت همراه داشته باشید .

:: قبل از انجام هر کاری در روز در دفتر خود کارهایی را که بادی انجام دهید را بنویسید تا در برابر انبوه اطلاعات و مسائل دچار سردرگمی نشوید و راحت تر مسائل خود را حل کنید .

:: با یاد داشت برداشتن براحتی می توانید به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید و به خوبی مدیریتش نمایید .

::با داشتن یاد داشت برداشتن می توانید اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و آنان را از تجربیات خود اگاه سازید و بکوشید تا دیگران هم از تجربیات و دانش شما بهره ببرند .

::یاد داشت برداری به کیفیت کار شما کمک می کند و مانع می شود که یک اشتباه را دوبار تکرار کنید به همین دلیل سعی کنید از هر واقعه ای درس عبرت بگیرید و بکوشید تا با ثبت مطالب انها را در ذهن خود نهادینه نمایید .

::با اینکار کیفیت کار خود را بالا می برید .نظم همه چیز را زیبا تر می کند و به همه چیز سر وسامان می دهد وقتی کاری را راحت انجام می دهید حس موفقیت رد شما بیشتر خواهد بود .

::پس در ابتدای هر سال تقویمی بردارید و برنامه ها و اهداف و درس های زندگی خود را بنویسید و بکوشید تا یک اشتباه را دوبار تکرار نکنید .فرصت زندگی کردن محدود است از ان بهره ببرید .

منبع : مجله انترنتی دلگرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا