سینما

پیام منوچهر هادی: به‌خاطر سوفیا بس کن

منوچهر هادی کارگردان سریال‌های شبکه نمایش خانگی و سینما در تازه‌ترین پست اینستاگرام خود به پست یکتا ناصر واکنش نشان داد و نوشت:جناب محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران منطبق قرار با دادگاه خانواده دخترم را از مادرش تحویل گرفتم تا چهارم فروردین و بعد طبق قولی که به شما دادم سر ساعت خدمت رسیدم و آنچه با احترام فرمودید را انجام دادم.

خود پدر و وکیل خانم ناصر شاهد هستند که چقدر جلسه با مدیریت شما صمیمی و محترم برگزار شد.

من خدمت شما عرض کردم این خانم طبق رفتارهای سابقش که بارهاوبارها دخترم را ماه‌به‌ماه و حتی آخرین بار هفتاد روز به من تحویل ندادند و تلفن دخترم را هم خاموش کردند و از دیدار دخترم در مدرسه هم قصد داشتند جلوگیری کنند و حتی یک هفته دخترم را به مدرسه نبردند که من و خانواده‌ام او را نبینم.

همه اینها را سکوت کردم و رسانه‌ای نکردم. امروز به شما گفتم ایشان دخترم را ببرند، مجدد تلفن او را خاموش می‌کنند و ارتباط را قطع می‌کنند، گفتم ایشان دوباره پست می‌گذارند و دوباره وارد حاشیه می‌شوند. شما تمام مدت دلسوزانه از ایشان دفاع کردید و گفتید هادی جان مادرِ، گفتم چشم، خدارو شکر جناب قاضی دیدید چگونه جواب محبت‌ها و حمایتتان را داد.

خواهر ایشان ساعتی نیست که به قانون و من و خانواده‌ام توهین نکند، ظاهراً کمپینی با مضمون صدای یکتا باشین، هم تشکیل دادند لطفاً جلوی اینهمه تشویش و بی‌آبرویی را بگیرید. دیگر چه اتفاقی باید بیفتد که یک نفر با سوءاستفاده از اسم مادر این‌چنین پرده‌دری نکند.

دروغ‌های پی‌درپی، تهمت‌های مکرر، یک ساعت تمام فحاشی و حمله مسلحانه با نیت قبلی به خانه مادر هشتاد و دوساله من، اتهام دزدی دخترم به من.

حضانت بچه طبق قانون و امضا و اثر انگشت خانم ناصر در طلاق‌نامه از هفت‌سالگی یعنی بیست و دو آذر ۱۴۰۲ با منه و من هنوز موفق نشدم او را از ایشان بگیرم. چه حقی از این مادر گرفته شده؟ چه‌کار که نگردند؟

الان که طفل معصومم را تحویلتان دادم پس نگرفتید، تحویلتان دادم با احترام، بس کنید ترو به آنچه می‌پرستید بس کنید. همچنان بانو یکتا ناصر که جز توهین دروغ مظلوم‌نمایی از شما چیزی ندیدم به‌خاطر سوفیا بس کن، مگر جناب شهریاری نگفتند خودتان پستهای قبلی رو پاک کنید.

خواهرت هم پستهای محرک خود را پاک کند و قرار شد همانجا عکس بگیرند و خودشان از طرف دادسرا رسانه‌ای کنند که همه چی تمام شده است. چرا به‌دروغ می‌گویی مخفیانه، خدارو شکر خیلی چیزها به قاضی دادگاه و هیئت همراه ایشان ثابت شد انشا الله زمان چیزهای دیگر را هم ثابت می‌کند.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا