طرح هدیه زندگی سالمطرح هدیه زندگی سالم چیست ؟

هدف طرح هدیه زندگی سالم : افزایش مخاطبین زندگی سالم و موسسه نسل فردا و همچنین ایجاد فضایی جدید برای مخاطبان و نیز بازاری جدید همراه با ایجاد حسی مثبت و خاطره انگیز برای مخاطبین

روش اجرایی :

مهمترین مورد برای شروع، ادامه و موفقیت این طرح جمع آوری اطلاعات افراد از قبیل: تاریخ تولد، تاریخ ازدواج و نیز تاریخ هایی است که افراد برایشان مهم و خاطره انگیز میباشد.

تا کنون به روشهای مختلفی این اطلاعات جمع آوری و ثبت گردیده است. با استفاده از این اطلاعات، نسل فردا روزهای خاص مخاطبین خود را به آنها یادآوری نموده و برای آنها بسته های پیشنهادی در نظر گرفته است (از چاپ آگهی تبریک با قیمتی بسیار مناسب تا هدایای ویژه با قیمت های مختلف) که هر فرد با توجه به توان خود می تواند یکی از این بسته ها را انتخاب نموده و در هر زمان و هرمکان توسط نسل فردا بصورت رایگان بسته خود را تحویل شخص مورد نظر بدهد.

طرح هدیه شامل مناسبت های مذهبی و ملی نیز می شود و بعضا افرادی که بصورت حقیقی یا حقوقی قصد تبریک آن مناسبت را به مخاطبین خود دارند می توانند در این طرح شرکت کنند.

در گامهای بعدی این طرح ایجاد امکان سفارش آنلاین و نیز افزایش تنوع بسته های هدیه پیشنهادی و نیز ایجاد پایگاه هایی در نقاط مختلف کشور جهت ارایه خدمات بهتر، ارزان تر و سریعتر به مخاطبین می باشد.

نسل فردا قصد دارد این طرح را در سطح استان و نیز کشور گسترش داده و برای تمامی مخاطبین به بهترین نحو خدمات خود را ارایه دهد.

ساعات پاسخگویی به مشتریان و مخاطبین این طرح نیز از ۸ الی ۲۴ و با شماره اختصاصی ۳۲۲۷۵۰۵۰ میباشد.

مجله اینترنتی زندگی سالم

دکمه بازگشت به بالا