آرایش و زیبایی

روانشناسی از روی عطر مورد علاقه

روانشناسی انتخاب عطر و جعبه آن

خانم‌ها و آقایان همیشه در هنگام خرید عطر و ادکلن در کنار مواردی مانند فروشگاه اصل، رایحه، برند، شرکت سازنده به جعبه عطرها نیز توجه ویژه دارند و دوست دارند رنگ عطر و جعبه آن نیز شکیل و زیبا باشد.

جالب است بدانید رنگ جعبه عطر و شکل آن به شخصیت شما برمی‌گردد! 

با مجله زندگی سالم همراه باشید تا نکات جالبی دراین‌باره و روانشناسی انتخاب عطر و جعبه آن متوجه شوید.

روانشناسی از روی عطر مورد علاقه

رنگ سیاه: آدم های خاص و ویژه و باکلاس بوی تند و تلخ وعطر سیاه را بیشتر دوست دارند، اغلب رنگ سیاه را مورداستفاده قرار می‌دهند مثل عطر گران قیمت بلو شنل مردانه که منتسب مدیران است.

این افرادغالبا مغرورند و همچنین از اعتمادبه‌نفس بالایی برخوردارند،علاوه براینکه عطرهای تیره بسیلر نیز خوشبو و لاکچری و گران قیمت تر هستند.

طرفداران عطر رنگ آبی: مردهایی که قصد خرید شیشه‌های آبی را دارندعشق دریا هستند مثل عطر بولگاری آبی منحصر به فرد، آقایانی هستند که به‌تازگی و خنک بودن عطر علاقه بسیاری دارند و تمایل دارند مثل آب و دریا، گاهی آرام و گاهی خروشان باشند.

رنگ آبی آرامش خاصی به آنها میدهد و حس موجهای دریا را درآنها زنده می کند.

رنگ قرمز: کسانی که رنگ قرمز را برای جعبه عطر می پسندند، علاوه بر تندی، علاقه زیادی به شاد و سرزنده بودن نیز دارند،مثل عطر انیرو.

مردان کمی پیدا می شوند که رنگ قرمز دوست داشته باشند اما زنها عطرهایی مثل نیناریچی قرمز را خیلی را دوست دارند و اصولا رنگ قرمز مورد علاقه آنهاست.

رنگ زرد: طرفداران رنگ زرد آدم های عحیب غریب تر با تعداد کم وشادتری هستند مثل طرفدارن ورساچه زرد و جوپ! برندهای شنل،ورساچه،کارتیر و هرمس یه این رنک علاقه خاصی دارند.

فصل تابستان و گرمای آن را بسیار دوست دارند و با انتخاب این رنگ، همیشه شاد و پرانرژی و آتشی مثل تابستان‌اند.رنگ زرد نشانه اشرافیت و درخشش است.

رنگ طلایی: طلایی ها اکر با قهوه ای مثل عطر وود ترکیب شوند واقعا منحصر به فردند، زن و مردهایی که دارای ذائقه بویایی غریب و غلیظ و متفاوت ترند ، از عطر طلایی‌رنگ خوششان می آید که اغلب این رنگ برای مهمانی‌ها و مجالس خاص و منحصربه‌فرد استفاده می‌شود.

هرچه عطر به تیرگی تمایل کندهمنشینی چوب و عنبر بیشتر و خوشبوتر است.

رنگ سبز: طرفداران رنگ سبز محدودند،مردهایی که رنگ سبز را انتخاب می‌نمایند، آقایانی هستند که به طبیعت عشق می‌ورزند و جنگل و کسانی که رنک سبز دئست دارند حدی و منظم هستند. لین عطر برای زمستان مناسب است و این افراد با گیاهان و فضای سبز نیز همراه همیشگی‌اند.

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا