فرهنگ و هنر

بهترین مجریان تلویزیون معرفی شدند

جشنواره جام جماحسان علیخانی، عادل فردوسی پور، مرتضی حیدری جزء بهترین مجریان برنامه های گفتگو محور تلویزیونی سومین دوره جشنواره جام جم معرفی شدند.

عرش نیوز ؛
در اختتامیه سومین جشنواره جام‌جم بهترین مجری‌های برنامه‌های گفتگو محور معرفی شدند.

بهترین مجری برنامه‌های ورزشی: عادل فردوسی‌پور برای برنامه «نود»

بهترین مجری برنامه‌های معارفی: ندا ملکی برای برنامه «آفتاب شرقی»

بهترین مجری برنامه‌های علمی:  سیاوش صفاریان پور برای برنامه «آسمان شب»

بهترین مجری برنامه‌‌های  اقتصادی: مرتضی حیدری برای برنامه «پایش»

بهترین مجری برنامه‌های اجتماعی: محمد جعفر خسروی «زنده باد زندگی»؛ محمدرضا شهیدی« پارک ملت» و احسان علیخانی برنامه «ماه عسل»

بهترین مجری برنامه‌های فرهنگی و هنری: سید عباس سجادی برای اجرای برنامه «دستان»

سید عباس سجادی از مدیریت صداوسیما برای جسارت ورود به موسیقی تشکر کردو تندیس خود را به جامعه موسیقی ایران تقدیم کرد.

مرتضی حیدری نیز در سخنان کوتاهی ضمن بیان یک خاطره کوتاه از مرحوم نوربخش، رئیس فقید بانک مرکزی گفت که امشب من به نظرم رسید که خزانه فرهنگ و هنر ایران اینجا جمع شده‌اند.

مرحوم نوربخش می‌گفت که ما رفته بودیم ژاپن برای بازدید از بانک مرکزی و وقتی از آنها خواستیم خزانه‌شان را به ما نشان دهند طبقه‌ای را نشان دادند که افراد پیش‌کسوتی در آن جمع شده بودند.این خزانه آنها بود و امشب هم خزانه فرهنگ و هنر ما اینجا جمع است.

در این مراسم از علی نصریان ، مهدی فخیم زاده، سیروس گرجستانی، ابوالقاسم طالبی و حسین یاری  و به دنبال آن از هنرمند و خواننده موسیقی سنتی کشورمان، تقدیر و تشکر شد.

همچنین از مسعود بهبهانی نیا نویسنده تقدیر شد و هم اکنون از پوراندخت مهیمن پیشکسوت عرصه بازیگری دعوت شد تا به روی سن برود تا جایزه خود را از رئیس رسانه ملی دریافت کند.

باشگاه خبرنگاران

لطفا نظر خود را در مورد مطلب بالا در قسمت اعلام نظرات ذکر کرده و نوع مقالات و اخبار مورد علاقه خود را بیان کنید به بهترین نظرات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت . باتشکر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا