تازه ها

چند نفر در کشور موبایل دارند؟

موبایلبنا بر آمارهای رسمی ارائه شده تا پایان چهار ماهه اول سال 1392 در کشور حدود 60 میلیون سیم‌کارت فعال تلفن همراه وجود داشته است.

به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، طبق آمارهای ارائه شده تا پایان تیرماه امسال در کشور 59 میلیون و 941 هزار و 426 خط فعال تلفن همراه وجود داشته و ضریب نفوذ این بخش به 78/04 درصد رسیده است.

در شرایطی که به نظر می رسد با روی کار آمدن اپراتورهای مختلف تلفن همراه دیگر اکثر مردم سیم‌کارت‌های مورد نیاز خود را تهیه کرده اند آمارها گویای آن است که در چهار ماه اول امسال ضریب نفوذ تلفن همراه نسبت به سال 1391 با رشدی 0/19 درصدی مواجه بوده است.

ضریب نفوذ سیم‌کارتهای فعال تلفن همراه در سال 91 حدود 77/85 درصد بوده است و در شرایطی که در سال 86 یعنی حدود یک سال پس از آغاز به کار اپراتور دوم و روی کار آمدن سیم کارتهای اعتباری این رقم 39/5 درصد بوده است که طی کمتر از شش سال حدود دو برابر رشد داشته است.

البته اگر آمار سیم‌کارتهای بدون استفاده و غیرفعال را نیز در نظر بگیریم اعداد و ارقام اعلام شده دستخوش تغییرات جدی خواهد شد.

لطفا نظر خود را در مورد مطلب بالا در قسمت اعلام نظرات ذکر کرده و نوع مقالات و اخبار مورد علاقه خود را بیان کنید به بهترین نظرات هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت . باتشکر

 

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا