امروز : دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ می باشد.

عکس های اعدام قاتل ستایش

عکس های اعدام قاتل ستایش

 دادستان شهرستان نی ریز، دکتر رفیعی درباره پرونده ستایش گفت: پرونده قاتل این دختر کوچک هم بسته شد و دیروز صبح در ملا عام قاتل ستایش اعدام شد. به دلیل وحشتناک بودن این جنایت ، به صورت ویژه ای تحقیقات انجام شد و با هماهنگی صورت گرفته با مقامات قضایی خیلی سریع به پرونده رسیدگی شد و به اجرا در آمد.

جریان ستایش چه بود؟

پسری در فروردین امسال دختر کوچکی به نام ستایش را دزدیده بود و ضمن دزدیدن طلاهای او ، این دختر را بشدت مورد اذیت قرار داده بود که عاقبت پس از بررسی های ویژه و سریع این پرونده دیروز صبح در حضور مردم به دار آویخته شد تا مجازات کارش را ببیند و دیگران عبرت بگیرند.

 کمتر از ۶ ماه بعد از اینکه قاتل این جنایت را در حق ستایش بکند این پرونده بررسی شد و حکم داده شده اجرا شد و سعید قاتل ستایش کوچولو به جرم تجاوز به عنف به دار آویخته شد.
قتل دختر ۶ ساله نیریزی باعث شد به خانواده مقتول فشار روحی زیادی وارد شود این مسئله حتی احساسات عمومی را جریحه دار کرد و همین موضوع سبب شد مراجع قصایی استان فارس بعد از اینکه سعید قاتل ستایش را دستگیر کردند در مدت کوتاهی پرونده را مدیریت کنند و مجرم را به سزای اعمالش برسانند.

این فاجعه و هزاران فاجعه دیگر تلنگری است برای تمام پدر و مادرها که فرزندانشان را در هر شرایطی تنها نگذارند و نسبت به خطرات جامعه به آنها آگاهی دهند تا از هر خطری فرزندانشان مصون بمانند.

اعدام قاتل ستایش

 

آخرین مطالب

آرشیو ماهنامه زندگی سالم

[caption id="attachment_23534" align="aligncenter" width="149"]سوالات پزشکی بپرسید ویزیت رایگان[/caption]