1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب رتبه دهید)
Loading...

زندگی مخفیانه تازه عروس در یکی از هتل‌‌های اصفهان

0
15
حادثه

قتل داماد دو ماه بعد از ازدواج؛

 

تازه عروس وقتی متوجه شد شوهر معتادش حاضر به طلاق وی نیست، او را با شلیک دو گلوله به قتل رساند و در یکی از هتل‌‌های اصفهان پنهان شد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، ۱۵ آذرماه بود که مدیر یکی از هتل‌های اصفهان مأموران پلیس را از ماجرای مرموزی باخبر کرد. او گفت از یک هفته قبل زن جوانی به تنهایی در این هتل اقامت دارد. رفتار او مرموز است و احتمال می‌دهم که به خاطر ارتکاب جرم در این محل پنهان شده باشد.

 

پس از مطرح شدن درخواست مدیر هتل، مأموران پلیس از زن جوان تحقیق کردند. او در اولین تحقیقات اقرار کرد که شوهرش را به قتل رسانده و در این هتل پنهان شده است. زن ۲۰ ساله توضیح داد: من اهل شهرستان زازران از توابع شهرستان فلاورجان هستم. دو ماه قبل وقتی راهی خانه بخت شدم متوجه شدم که شوهرم به مصرف مواد اعتیاد دارد.

 

او این موضوع را از من پنهان کرده بود. وقتی ماجرا را برای خانواده‌ام توضیح دادم، تصمیم گرفتم از او جدا شوم. درخواستم را با شوهرم مطرح کردم، اما او و خانواده‌اش مخالفت کردند. این موضوع سبب اختلاف و مشاجره شد. بعد هم راهی دادگاه خانواده شدم و درخواست طلاق دادم.
بعد از آن بود که شوهرم و خانواده‌اش مرا تحت فشار قرار دادند تا از درخواست طلاق منصرف شوم. آنجا بود که تصمیم گرفتم شوهرم را با گلوله به قتل برسانم. متهم ادامه داد: برای تهیه اسلحه از مردی آشنا درخواست کمک کردم. او هم اسلحه کمری با سه گلوله در اختیارم گذاشت. سحرگاه نهم آذر ماه بود که اسلحه را مسلح کرده و شوهرم را در خواب با شلیک دو گلوله به قتل رساندم. بعد هم وسایلم را برداشتم و راهی یکی از هتل‌های اصفهان شدم.
با اقرار زن جوان بود که مأموران پلیس آگاهی راهی خانه متهم شدند و جسد فاسد شده شوهرش را کشف و به پزشکی قانونی منتقل کردند. سرهنگ ستار خسروی، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: تحقیقات بیشتر از متهم در جریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − سه =