1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب رتبه دهید)
Loading...

سناریوی بچگانه دو دختر نوجوان برای فریب ماموران پلیس

0
14
حوادث,قتل,دادگاه

دوستی در فضای مجازی؛

 

دو دختر جوان که پس از آشنایی از طریق تلگرام با ۲ پسر اهل کرج، با تحریک آنان از منزل فرار کرده بودند توسط کلانتری ۲۰۸ ترمینال جنوب از دامی که برای آنها پهن شده بود رهایی یافتند.

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، بعداز ظهر دوم آذرماه دو دختر جوان به نام های “مریم” و “فریبا” در حالیکه مظطرب و نگران به نظر می رسیدند به کلانتری ۲۰۸ترمینال جنوب مراجعه کردند و به ماموران اظهار داشتند توسط راننده یک دستگاه سواری ۲۰۶ ربوده شده اند و با داد و فریادی که به راه انداختند متهم آن ها را در ترمینال جنوب پیاده نموده و متواری شده است.

 

به دنبال اظهارات این دو دختر جوان ماموران ضمن بررسی موضوع دریافتند خبری تحت عنوان آدم ربایی و ربایش دو دختر جوان به پلیس ۱۱۰ اطلاع داده نشده است و این دو دختر با این ترفند قصد فریب ماموران را دارند.

 

در ادامه “مریم” و “فریبا” به دایره اجتماعی کلانتری هدایت و تحقیق و بررسی موضوع از آن ها صورت گرفت.

 

در خلال تحقیقات پلیسی و اقدامات کارشناسانه آن دو نفر اعتراف کردند که با هم همکلاسی ، متولد ۷۸ و هر دو ساکن اصفهان هستند و صبح امروز درحالیکه منزل را به بهانه مدرسه ترک کردند به باشگاه ورزشی رفته که از آنجا اصفهان را به مقصد تهران ترک و پس از مراجعه به تهران تصمیم گرفتند به کرج رهسپار شوند.

 

در ادامه مشخص شد “فریبا” با دو پسر جوان به نام های “وحید” و “محمدرضا” از طریق تلگرام با آنها آشنا شده و با آن دو در شهرستان کرج قرار ملاقات می گذارند اما بعد از اینکه به تهران مراجعه می کنند در طول مسیر پشیمان می شوند و از آنجا که ترس از تنبیه توسط خانواده همه وجودشان را گرفته بود موبایل و ساک مسافرتیشان را در سرویس بهداشتی رها نموده و به کلانتری مراجعه می کنند.

 

در نهایت پس از مشخص شدن موضوع با اقدام مناسب مشاور کلانتری ۲۰۸ ترمینال جنوب این دو دختر به آغوش خانواده باز گردانده شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

شانزده − 9 =