امروز : یکشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۶ می باشد.

آمار سایت

  • 14,129
  • 11,174
  • 6,790,990

تبلیغات متنی

ماجرای خواستگاری پر دردسر در کرمانشاه

 

دختر خانمی که اقدام به ارسال پیام های توهین آمیز و تهدید آمیز برای یکی از اقوام خواستگار پیشین خود در شبکه های اجتماعی کرده بود توسط پلیس فتا استان کرمانشاه شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ “علی شفیعی “رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه درگفت وگو با خبرنگار پلیس،گفت:درپی شکایت خانمی جوان مبنی براین که فرد ناشناسی دریکی از  شبکه های اجتماعی با ارسال پیام های توهین آمیز و تهدید آمیز  باعث هتک حیثیت و سلب آسایش وی شده است، موضوع دردستور کارشناسان پلیس فتا قرارگرفت.

 

این مقام مسئول عنوان داشت: با انجام تحقیقات تخصصی و جستجو در فضای سایبر سرانجام متهمه که دختر خانمی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.

 

سرهنگ شفیعی با بیان این که یکی از اقوام شاکی در گذشته خواستگار متهم بوده است گفت: متهمه در اعترافات خود عنوان داشته بنا به دلایلی خواستگاری من با یکی از اقوام شاکیه به هم خورد و  متعاقباًدر حضور همسایگان درگیر شدیم و شاکی به اینجانب تهمت و ناسزا گفت و به همین جهت تصمیم گرفتم  در پاسخ به تهمت های وی در یکی از شبکه های اجتماعی این مطالب را بنویسم.

 

رئیس پلیس فتا با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی شد تصریح کرد:نباید مشکلات و درگیری های شخصی را که می توان از راه های  قانونی حل کرد به فضای مجازی و هتک حیثیت کشاند زیرا این امر خود جرم محسوب می شود و پیگرد قضائی دارد.

 

وی درخاتمه  از کلیه شهروندان خواست:در صورت بروز هرگونه مشکل بر خشم خود غلبه کنند و  به پیامدهای کاری که قصد انجام آن را دارند فکر کنند .

 

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب