1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب رتبه دهید)
Loading...

افراد کم مو و چاق با این ترفندها عکس بگیرند

0
15

 

با این ترفندها می توانید عیب های ظاهری را در عکس هایتان بپوشانید و به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید.

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شما هم اگر بخواهید در عالم آماتوری، از نزدیکانتان عکسهایی بگیرید که رضایت شان را جلب کند می توانید نکات زیر را رعایت کنید:

 

 

اگر مدل شما کم مو یا طاس است، از زاویه پایین تری عکس بگیرید تا قسمت کمتری از موها به چشم بیاید و از نورپردازی بر روی موها اصلاً استفاده نکنید .

 

اگر مدل شما بینی بزرگی دارد، از او بخواهید مستقیماً به دوربین نگاه کند و از زاویه پایین تری عسکبرداری کنید تا بینی او بیش از حد برجسته به نظر نرسد .

اگر مدل شما گوش های بزرگی دارد، سر وی را بچرخانید تا فقط یک گوش نشان داده شود. سپس نور را ملایم کنید تا گوش دیگر در سایه ها محو شود و زیاد به چشم نخورد .

 

اگر مدل شما چین و چروک زیادی دارد، نور را مستقیم به او بتابانید تا در زیر چروک ها سایه ایجاد نشود .

 

اگر مدل شما غبغب دارد، به او بگویید سر خود را کمی بالا ببرد تا گردن کشیده تر به نظر برسد.

 

اگر مدل شما صورت گرد یا چاقی دارد، از او بخواهید صورت خود را به راست یا چپ بچرخاند تا حالت سه رخ بگیرد. هم چنین استفاده از یک نورپردازی نیمه ای با نگه داشتن نیمی از صورت در سایه می تواند به شما کمک کند .

 

نکته دیگر برای این که مدل شما لاغرتر به نظر برسد، اطمینان یافتن از این است که فضایی را میان بازوها و نیم تنه رها کرده اید. اگر بازوها به بدن مدل چسبیده باشند، مدل شما بزرگتر به نظر خواهد رسید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × یک =