1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب رتبه دهید)
Loading...

پدرشوهرم وظیفه دارد برای ما خانه بخرد

0
20
دادگاه مجرم قاتل

 

زن جوان زمانیکه دید پدرشوهرش برای او خانه نمی خرد، تصمیم به جدایی گرفت.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی روزی که با شوهرم آشنا شدم متوجه شدم که او پدر پولداری دارد. من همیشه دوست داشتم که در آسایش زندگی کنم. برای همین ازدواج کردم ولی از روزی که زندگی مشترک من و شوهرم آغاز شد مرتب مشکلات مالی داریم و همیشه در رنج و عذاب هستیم.

وی افزود:من و شوهرم مستاجر هستیم و در ماه کلی اجاره خانه می دهیم. در صورتیکه پدرشوهرم کلی ملک و املاک دارد و ثروتش خیلی زیاد است. من می گویم چرا باید پدرشوهرم اینقدر ثروت داشته باشد ولی من و شوهرم مستاجر باشیم و با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کنیم.

زن جوان ادامه داد:خیلی وقت است که سر این موضوع با شوهرم دعوا دارم ولی او اصلا اهمیتی به حرف های من نمی دهد و حاضر نیست برای یکبار هم که شده با پدرش صحبت کند تا شاید برای ما خانه ای بخرد. به نظرم این وظیفه پدرشوهرم است که برای پسرش خانه بخرد. اما اینکار را نمی کند و من هم دیگر طاقت این همه مشکلات را ندارم. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم. زندگی در کنار مردی که حتی نمی تواند از پدرش درخواست کمک کند فایده ای ندارد.

بعد از صحبت های این زن شوهرش هم به دادگاه احضار شد.‎

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here