1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب رتبه دهید)
Loading...

نرم افزاری برای بازیابی پیامک های حذف شده + دانلود

0
12
موبایل

 

برای بازیابی پیامک ها باید سریع عمل کنید زیرا سکتور های حافظه مجددا نوشته خواهند شد.

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر پیامک های خود را از صندوق ورودی گوشی حذف کرده اید باید به سرعت عمل کنید، زیرا پیام ها تا زمانی که آن قسمت از حافظه مجددا بازنویسی شود باقی خواهند ماند. درواقع هرچه بیشتر مکث کنید، اطلاعات کمتری بازیابی خواهند شد.
 

اطلاعات بر روی سکتور های حافظه ذخیره می شود، که این سکتور ها قابلیت این را دارند که در طول عمر خود به صورت مداوم پاک شوند و مجدد نوشته شوند. زمانی که برای شما یک پیامک می آید، روی سکتور های حافظه نوشته می شود و وقتی شما آن پیامک را حذف می کنید تا زمانی که اطلاعات دیگری روی آن سکتور نوشته نشود،‌ می توان پیامک را بازیابی کرد.
 

 

 

 

چگونگی بازیابی اطلاعات
برنامه Wondershare Dr. Fone for Android را دانلود و نصب کنید.

USB Debugging را در گوشی خود فعال کنید. برای این کار وارد تنظیمات گوشی شوید و گزینه Developer Options را انتخاب کنید و به دنبال USB Debugging بگردید و آن را فعال کنید.

 

 

برنامه Wondershare Dr. Fone for Android را که در مرحله اول دانلود و نصب کرده اید باز کنید. سپس با استفاده از سیم USB گوشی خود را با رایانه متصل کنید.

 

 

 

پیغام هایی که به وسیله برنامه به شما داده می شود را بخوانید و به آن ها عمل کنید. در این مرحله برنامه از شما می پرسد که فقط می خواهید گوشی را آنالیز کنید یا بازیابی هم می خواهید انجام دهید.

 

زمانی که مرحله قبل به پایان برسد، برنامه به شما یک پیش نمایش از اطلاعات قابل بازیابی نمایش خواهد داد. تا زمانی که سکتور های حافظه مجدد نوشته نشده اند، شما می توانید این اطلاعات را بازیابی کنید. به همین دلیل باید سریع عمل کنید.

 

 

 

در این مرحله گزینه Messages را از پنل سمت چپ برنامه انتخاب کنید و پیامک هایی که باید بازیابی شوند را انتخاب نمایید و دکمه Recover را بزنید. بعد از کلیک بر روی این دکمه، برنامه به صورت خود کار پیامک هایی که انتخاب کردید را در گوشی شما بازیابی خواهد کرد.

 

 

ژ

 

 

 

  • دانلود و مشخصات فایل

 برای دانلود اینجا کلیک کنید

 

حجم: ۱ مگابایت

نسخه: کامپیوتر

نوع فایل: rar

 امتیاز: 

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

نوزده − پانزده =