امروز : یکشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۶ می باشد.

آمار سایت

  • 13,271
  • 11,174
  • 6,790,132

تبلیغات متنی

اسیدپاشی زن ۵۰ ساله روی جوان ۲۵ ساله

جانشین انتظامی استان کرمانشاه از وقوع یک مورد اسید پاشی در کرمانشاه در پی اختلاف مالی بین طرفین خبر داد .

سرهنگ “کیومرث عزیزی” گفت: حدود ساعت ۲۰:۳۰ عصر روز گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی وقوع یک مورد اسید پاشی در حوالی چهار راه ارشاد به پلیس اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: با توجه بااهمیت و حساسیت موضوع سریعا رئیس کلانتری جهت بررسی صحت و سقم موضوع و عیادت از مصدوم احتمالی به بیمارستان امام خمینی کرمانشاه اعزام شد.

جانشین انتظامی استان گفت: در تحقیقات مشخص شد جوانی ۲۵ ساله به توجه مصدومیت به علت اسیدپاشی به بیمارستان انتقال شده است که رئیس کلانتری بر بالین وی حاضر و اظهارات او را اخذ می کند .

وی ادامه داد: مصدوم در اظهارات خود گفت با شریکم که خانم است اختلاف مالی داشته و دراین رابطه در محاکم قضایی دارای پرونده هستیم، چند ساعت قبل تماس گرفته و عنوان کرد بهتر است که موضوع را به صورت مسالمت آمیز حل و فصل کنیم. مصدوم عنوان کرد در محل ملاقات حاضر شده و شریک تجاریم حین سوار شدن اقدام به پاشیده اسید به صورتم کرد و خود او هم از ناحیه هر دو دست آسیب دیده است .

عزیزی گفت: با اطلاعات به دست آمده متهم شناسایی ودستگیر شده و با توجه به مصدومیت جزیی جهت مداوا به مرکز درمانی اعزام پس از مداوا در بازداشت پلیس است. این زن ۵۰ ساله علت این اقدام خود را اختلاف حساب و اختلافات مالی عنوان کرده است.

خبر آنلاین

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب