امروز : سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ می باشد.

اسیدپاشی زن ۵۰ ساله روی جوان ۲۵ ساله

جانشین انتظامی استان کرمانشاه از وقوع یک مورد اسید پاشی در کرمانشاه در پی اختلاف مالی بین طرفین خبر داد .

سرهنگ “کیومرث عزیزی” گفت: حدود ساعت ۲۰:۳۰ عصر روز گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی وقوع یک مورد اسید پاشی در حوالی چهار راه ارشاد به پلیس اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: با توجه بااهمیت و حساسیت موضوع سریعا رئیس کلانتری جهت بررسی صحت و سقم موضوع و عیادت از مصدوم احتمالی به بیمارستان امام خمینی کرمانشاه اعزام شد.

جانشین انتظامی استان گفت: در تحقیقات مشخص شد جوانی ۲۵ ساله به توجه مصدومیت به علت اسیدپاشی به بیمارستان انتقال شده است که رئیس کلانتری بر بالین وی حاضر و اظهارات او را اخذ می کند .

وی ادامه داد: مصدوم در اظهارات خود گفت با شریکم که خانم است اختلاف مالی داشته و دراین رابطه در محاکم قضایی دارای پرونده هستیم، چند ساعت قبل تماس گرفته و عنوان کرد بهتر است که موضوع را به صورت مسالمت آمیز حل و فصل کنیم. مصدوم عنوان کرد در محل ملاقات حاضر شده و شریک تجاریم حین سوار شدن اقدام به پاشیده اسید به صورتم کرد و خود او هم از ناحیه هر دو دست آسیب دیده است .

عزیزی گفت: با اطلاعات به دست آمده متهم شناسایی ودستگیر شده و با توجه به مصدومیت جزیی جهت مداوا به مرکز درمانی اعزام پس از مداوا در بازداشت پلیس است. این زن ۵۰ ساله علت این اقدام خود را اختلاف حساب و اختلافات مالی عنوان کرده است.

خبر آنلاین

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آرشیو ماهنامه زندگی سالم

[caption id="attachment_23534" align="aligncenter" width="149"]سوالات پزشکی بپرسید ویزیت رایگان[/caption]