امروز : یکشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۳ می باشد.

دسکتاپ کامپیوترتان را قفل کنید+دانلود

با ClearLock

 

اگر نگران این هستید که هنگامی که رایانه شما روشن است و آن را چند دقیقه ترک می کنید شخص دیگری از رایانه شما استفاده کند حتما این نرم افزار را از دست ندهید و با یک حرکت دسکتاپ خود را قفل کنید.

به گزارش سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران؛ذخیره و نگهداری اطلاعات حساس بر روی رایانه زمانی می تواند مفید باشد که از دسترسی پیدا نکردن افراد غیر به آنها اطمینان داشته باشیم.اسناد تجاری،عکس ها و فیلم های خصوصی،حساب ها و … از جمله ی اطلاعاتی هستند که هر فردی خواهان عدم دسترسی سایرین به آنهاست.

 

حال تصور کنید که به طور ناگهانی برایتان کاری پیش آمده و به دنبال آن می روید و رایانه شما کاملا حاضر و آماده است برای افرادی که می خواهند به طور غیر مجاز به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنند.اگر شما نیز به فایلهای حساس خود اهمیت می دهید می بایست یک نرم افزار امنیتی پیشرفته را برای محافظت از دسکتاپ خود هنگامی که جلوی کامپیوتر نیستید انتخاب کنید.

ClearLock یک برنامه کم حجم است که به شما کمک می کند تا هر گاه نیاز به ترک کامپیوتر خود را داشتید بتوانید تنها با یک کلیک دسکتاپ را قفل کنید. کافیست رمز خود را وارد برنامه کرده و در آخر انجام هر کاری نظیر جست و جو و کنکاش در کامپیوتر،بازکردن اسناد و یا اجرای برنامه های مختلف را بر دیگران غیر ممکن سازید.

 

این نرم افزار کم حجم رایگان بوده و شما می توانید نسخه ی ۶۴ و ۸۶ بیتی آن را از لینک زیر دانلود کنید.

 

 

  • دانلود و مشخصات فایل

 

دانلود کنید

  • حجم: ۸۹۵٫۳۴کیلوبایت
    • نسخه:۱٫۴٫۰

• اجرا در: سیستم عامل ویندوزی

ارسال نظرات

پاسخی بگذارید

آخرین مطالب

آرشیو ماهنامه زندگی سالم

[caption id="attachment_23534" align="aligncenter" width="149"]سوالات پزشکی بپرسید ویزیت رایگان[/caption]