1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب رتبه دهید)
Loading...

از مهر ماه شهریه دانشگاه پیام نور کمتر از ۱۵درصد افزایش می‌یابد

0
15
پول

معاون اداری، مالی دانشگاه پیام نور:

 

برخلاف شایعاتی که در خصوص افزایش شهریه دانشگاه پیام نور عنوان می‌شود، باید گفت شهریه این دانشگاه مطابق مصوبه وزارت علوم خواهد بود، این افزایش از ۱۵درصد تعیین شده است که از مهرماه امسال اعمال خواهد شد.

دکتر صدر، معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بر خلاف آنچه شایعه می‌شود که شهریه دانشگاه پیام نور در سال جاری افزایش خواهد داشت، باید تاکید کنم شهریه این دانشگاه براساس سیاست‌های وزارت علوم مطابق هر سال ۱۵درصد افزایش می‌یابد اما این دانشگاه بر اساس نحوره عملکرد خود و ارائه تسهیلات به دانشجویان حتی کمتر از این میزان شهریه اخذ خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: مطابق هر ساله شهریه ثابت ۱۵درصد برای کارشناسی و کارشناسی ارشد در مناطق برخوردار اعمال می‌شود که برای دوره کارشناسی به میزان ۱۱۰ هزار تومان خواهد بود البته باید متذکر شوم، شهریه متغیر براساس نوع واحد عملی و نظری متفاوت است.

 

وی با بیان اینکه اخذ شهریه در مناطق کمتر برخوردار و محروم از ۱۵درصد سالانه نیز کمتر خواهد بود خاطرنشان کرد: در مناطق کمتر برخوردار شهریه ثابت در مقاطع کارشناسی در حدود ۸۸هزار تومان خواهد بود.

 

وی یادآور شد: میزان شهریه ثابت مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه در سال جدید ۶۲۱ هزار تومان یعنی کمتر از ۱۵درصد افزایش سالانه در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 1 =