کمتر از نیم ثانیه تایپ کنید+ دانلود

0
31
کار با رایانه - کامپیوتر

 

این نرم افزار در تایپ به شما کمک می کند تا کلمات تکراری را فقط یک بار تایپ و به عنوان کلید میانبر ذخیره کنید تا هر وقت خواستید در متن استفاده کنید.

به گزارش دريچه فناوري گروه فضاي مجازي باشگاه خبرنگاران جوان؛ Quick Text Paste 2.91 نرم افزار بسیار مفید و رایگانی است که به شما امکان اختصاص کلید میانبر برای تایپ متون دلخواه را می‌دهد. به این صورت که اگر عبارت خاصی وجود دارد که مکررا مجبور به تایپ آن هستید، می‌توانید به جای اتلاف وقت برای تایپ آن، تنها با یک کلیک این کار را انجام دهید. حتی اگر این متن آدرس ایمیلتان باشد حداقل سه ثانیه در زمان صرفه جویی کرده‌اید.

 

 

 

 

استفاده از این نرم افزار به این صورت است که اگر عبارت خاصی مثل ادرس ایمیل وجود دارد که شما مکرراً مجبور به تایپ آن هستید، می توانید آن را در نرم افزار وارد کرده و با استفاده از آپشن های موجود در نرم افزار به آن یک کلید میانبر دلخواه اختصاص دهید. این برنامه پرتابل است و در نتیجه زمان اجرا هیچ تأثیری بر روی ذجیستری ویندوز شما باقی نمی گذارد و شما می توانید ان را بر روی USB خود کپی کرده و هر زمان نیاز به استفاده از پیام های متنی وارد کرده در نرم افزار داشتید، بدون نیاز به نصب و راه اندازی نرم افزار، از آن استفاه کنید.

 

 

ویژگی های این نرم افزار:

استفاده از هر کلید به عنوان میانبر

کم حجم و قابل حمل بودن

استفاده آسان

رایگان بودن نرم افزار

و …

 

 

 

 

  • دانلود و مشخصات فایل

 

 برای دانلود اینجا کلیک کنید

حجم: 1 مگابايت

نسخه: کامپیوتر

نوع فایل: فشرده

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here