چگونه سیاهی دور چشم را از بین ببریم؟/درمان سیاهی دور چشم

0
77
درمان سیاهی دور چشم

چگونه سیاهی دور چشم را از بین ببریم؟/درمان سیاهی دور چشم

 

راهکارهایی برای رفع سیاهی دور چشم/ درمان خانگی سیاهی دور چشم چیست؟

 

سیاهی دور چشم، ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود از حساسیت های فصلی گرفته تا وراثت، اما علت ایجاد آن، هرچه که باشد، اغلب باعث دردسر افراد می شود، اما به روش‌های ساده می توان از شدت آن کاست.

مهم ترین راز درمان سیاهی و حلقه های سیاه دور چشم، آب است. بنابراین، به میزان کافی آب بنوشید.

آب سرد یخچال، یک راه بسیار مفید برای شادابی پوست دور چشم است. ۲ عدد پد پنبه ای را در آب سرد خیس کنید و آنها را حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه روی چشمان خود قرار دهید.

سیب زمینی:سیب زمینی به شکل باور نکردنی می تواند سیاهی های دور چشم را از بین ببرد. برش های سیب‌زمینی را قبل از خواب روی چشم خود بگذارید. سیب زمینی غنی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی شگفت‌آوری است که قادر است خستگی، چین و چروک، قرمزی چشم ناشی از خستگی کار با کامپیوتر  و سیاهی های دور چشم را بهبود بخشد.

گلاب: گلاب نیز در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی به کار می رود؛ زیرا آنتی اکسیدانی عالی است و حاوی ویتامین های A و  C بوده و برای پوست بسیار مفید است.گلاب، باعث رفع خستگی پوست، درخشان و با طراوت شدن آن و بهبود هرگونه التهابی می شود. از طرف دیگر، گلاب برای درمان تحریکات پوستی، قرمزی و التهاب چشم نیز بسیار مفید است.برای با طراوت ساختن چشم مقداری پنبه را با گلاب مرطوب ساخته و سپس آن را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه روی پوست خود قرار دهید.

عصاره خیار:برای تهیه عصاره خیار، فقط کافی است که خیار را رنده کنید تا آب و عصاره آن را به دست آورید.عصاره خیار برای پوست صورت مخصوصا برای پوست دور چشم بسیار مفید است. عصاره خیار باعث طراوت، شادابی و آرامش پوست می‌‌شود.با عصاره خیار استرس از شما دور شده و آرامش به پوست شما باز می گردد. مقداری پنبه را در عصاره خیار قرار داده و آن را به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست خود بگذارید.

میوه و سبزیجات:از انواع میوه ها و سبزیجات به میزان کافی مصرف کنید. سعی کنید آخر شب کمتر کتاب بخوانید و بیش از حد پشت کامپیوتر ننشینید.

چگونه سیاهی دور چشم را از بین ببریم؟/درمان سیاهی دور چشم
چگونه سیاهی دور چشم را از بین ببریم؟/درمان سیاهی دور چشم

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here