پیام دیگران را بخوانید بدون اینکه مشخص شوید + آموزش

0
36
با موبایل

کاربران واتس اپ ؛

 

برای همه ما پیش آمده که پیامی را در واتس آپ بخوانیم ولی زمان کافی برای پاسخ دادن به آن را نداریم ، حال می خواهیم به شما بیاموزیم چگونه می توانید پیام دیگران را بدون اینکه فرستنده مطلع شود بخوانید.

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ،برای اینکه از خوانده شدن پیامی که فرستادید مطلع شوید ، ابتدا باید وارد بخش تنظیمات واتس اپ بشوید؛ گزینه account سپس Privacy را انتخاب کنید و در این قسمت دکمه read receipts را در حالت خاموش قرار دهید.

 

 

 

برای همه ما پیش آمده که پیامی را در واتس اپ مطالعه می کنیم ولی زمان کافی برای پاسخ دادن به آن را نداریم یا قصد نداریم بلافاصله به آن پاسخ دهیم. متاسفانه شخصی که پیام را برای ما ارسال کرده بلافاصله مطلع می شود که پیام او را دیده و خوانده ایم و انتظار دارد پاسخ فوری ما را دریافت کند و در غیر اینصورت آن را نوعی بی احترامی به خود تلقی می کند. اما با یک راهکار کوچک می توان از تمام این ماجرا جان سالم به در برد.

 

همانطور که می دانید وقتی پیامی که برای کسی ارسال کرده اید خوانده می شود، اپلیکیشن با قراردادن دو تیک آبی رنگ در کنار پیام شما را مطلع می کند. یک تیک خاکستری به معنی ارسال پیام ، دو تیک خاکستری به معنی دریافت آن توسط گیرنده و دو تیک آبی به معنی دیده و خوانده شدن پیام است. حالا ببینیم چگونه می توانیم این روند را خنثی کنیم!

 

 

 

وقتی پیامی را در اپلیکیشن واتس اپ خود دریافت می کنید که علاقه دارید بدون اطلاع شخص فرستنده آن را مطالعه کنید، ابتدا گوشی خود را در حالت airplane mode قرار دهید و سپس روی پیام کلیک کنید. این بدین معنی است که اپلیکیشن آفلاین است اما پیامهایی که پیش از تغییر حالت گوشی دریافت کرده اید برای مطالعه در اختیارتان قرار دارند. خاطرتان باشد پیش از خارج کردن گوشی از حالت airplane حتما از بسته شدن اپلیکیشن واتس اپ اطمینان کسب کنید.

 

اگر تمایلی ندارید برای خواندن یک پیام، تمام ارتباطات گوشی خود را قطع کنید نگران نباشید چون روش دیگری هم وجود دارد. روش دیگر این است که کلا سیستم تیک را غیر فعال کنید. برای این کار وارد بخش تنظیمات واتس اپ بشوید؛ گزینه account سپس Privacy را انتخاب کنید و در این قسمت دکمه read receipts را در حالت خاموش قرار دهید. البته در این صورت شما هم نمی توانید از خوانده شدن پیام هایتان توسط افراد دیگر مطلع شوید ، به خاطر داشته باشید این راهکارها در چت های گروهی قابل اجرا نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here