ماجرای خودکشی دختر۲۱ ساله در اشنویه

0
13
حادثه

خودکشی دختری به نام سمیه بهرام نژاد که در پی یک درگیری شخصی با فردی معلوم‌الحال در شهر مرزی و کردنشین اشنویه اتفاق افتاد در یک سناریوی تکراری و مضحک به مانند حادثه مهاباد با نامی مجعول و ساختگی به فردی وابسته به یکی از نهادهای انقلابی منتسب شد.

یک زن اشنویه ای بعد از ظهر ۱۳خرداد با حلق آویز کردن به زندگی خود پایان داد. این زن ۲۱ ساله که تاکنون دو ازدواج ناموفق و از یکی از همسران قبلی یک دختر سه ساله داشت، در مطب داندانپزشکی به عنوان منشی مشغول فعالیت بود که به علت فشار روانی یک شرور محلی، در منزل خود اقدام به خودکشی کرد.

این شرور که سلیمان- ر نام دارد دارای محکومیت کیفری و ۱۱پرونده شرارت در دستگاه قضایی می‌باشد، از چند ماه پیش به متوفی پیشنهاد ازدواج داده بود ولی وی جواب رد می دهد که به دنبال این رد پیشنهاد، شرور دو بار در محل کار متوفی برای او مزاحمت ایجاد می کند و وی را مورد فشار روانی قرار می دهد به طوریکه متوفی در آخرین پیامک خود به شرور اعلام کرده که اگر دست از سرش برندارد به زندگی خود پایان می دهد که این کار را نیز انجام داد.

به گفته مقامات انتظامی، متأسفانه این دختر خانم در روز حادثه به جای تماس با نیروی انتظامی به این اقدام نسنجیده دست می زند.

به دنبال شکایت خانواده این دختر، شرور مورد نظر دستگیر شده و هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد.

مشرق

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here