شوهرم پول مادرم را سرقت کرده است

0
11

 

زن جوان در دادگاه خانواده ؛

 

زن جوان وقتی دید که شوهرش دست به سرقت زده است راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم پول مادرم را سرقت کرده و من تازه متوجه این موضوع شده‌ام. برای همین می‌خواهم هرچه زود‌تر از این مرد سارق جدا شوم.

این زن ادامه داد: چند ماه پیش مادرم یک چک ۵ میلیون تومانی داشت و این پول را از کسی به صورت نقدی گرفت. مادرم می‌خواست فردای آن روز این مبلغ را به حساب خودش واریز کند اما شوهرم اصرار کرد که این پول را از مادرم بگیرد و خودش کارهای بانکی آن را انجام دهد. مادرم هم از شوهرم تشکر کرد و قرار شد فردای آن روز این پول به حساب مادرم واریز شود. اما الان بعد از چند ماه متوجه شدیم که چک مادرم پاس نشده و هیچ پولی به حسابش واریز نشده است.

وی افزود:از شنیدن این خبر شوکه شدم و موضوع را به شوهرم گفتم. او هم گفت که به این پول احتیاج داشته و می‌خواسته سر فرصت آن را به حساب مادرم واریز کند ولی نتوانسته این مبلغ را جور کند. شوهرم به صاحب چک زنگ زده و از او درخواست کرده که چک مادرم را برگشت نزند. اما صاحب چک وقتی دیده که هیچ پولی به حساب مادرم واریز نمی‌شود در ‌‌نهایت این چک را به اجرا گذاشته است. بعد از شنیدن این خبر تصمیم به جدایی گرفتم و دیگر نمی‌خواهم با این مرد دزد زندگی کنم.

بعد از صحبت‌های این زن قاضی شوهر وی را نیز به دادگاه احضار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here