دانلود کنید: هر روز یک آیه در گوشی شما

0
27
موبایل

هر روز با قرآن؛

 

حضرت علی علیه السّلام فرمود: خانه‌ای كه در آن قرآن خوانده شود و ذكر خدای عزّوجلّ در آن بشود، بركتش بسیار شود و فرشتگان در آن بیایند و شیاطین از آن دور شوند و برای اهل آسمان می‌درخشند چنانچه ستارگان برای اهل زمین می‌درخشند و خانه‌ای كه در آن قرآن خوانده نشود، و ذكر خدای عزّوجلّ در آن نشود، بركتش كم شود و فرشتگان از آن دور شوند و شیاطین در آن حاضر گردند.با این نرم افزار روزی یک آیه همراه با ترجمه بخوانید و روز خود را آغاز کنید

به گزارش سرویس فضای مجازی باشگاه خبرنگاران؛ حتى اگر آنچه را در آياتِ خود قرآن، درباره كلام اللّه مى خوانيم، برشماريم، مقاله اى مبسوط خواهد شد. تا چه رسد به دريايى موّاج از احاديث رسول خدا و اهل بيت (عليهم السلام) كه درباره قرآن و حقيقت و ابعاد گوناگون آن بيان فرموده اند. بسیار خوب است که همیشه به یاد خدا باشیم. خواندن و نگاه کردن به آیات قرآن باعث افزایش حافظه و وسعت رزق و روزی و عاقبت به خیری می شود. چه خوبه از این فرصت استفاده کنیم و به یاد خدا باشیم. به امید داشتن زندگی بهتر در کنار قرآن. نرم افزار هر روز یک آیه یک نرم افزار بسیار زیباست که هر روز یک آیه از قرآن را نمایش می دهد که این آیه به همراه معنی آن سوره می باشد.

رسول اکرم (ص) فرمود: قرآن جز خدا بهترین و برتری چیزهاست، کسی که احترام قرآن را نگه دارد به خدا احترام کرده است، و کسی که حرمت قرآن را نگه ندارد نسبت به خدا بی حرمتی کرده است، احترام به قرآن در پیشگاه الهی همانند احترام پدر به فرزند است. عزیزان توجه داشته باشید احترام به قرآن این نیست که ماچش کنیم و یک گوشه بزاریم و خاک بخورد، احترام و حرمت قرآن زمانی حفظ می شود که به احکام آن عمل شود، خود قرآن می فرماید ما شفا و رحمتیم برای اهل عمل و خزلان و گرفتاری زیاد می کنیم برای کسانی که اهل عمل به قرآن نیستند. (جامع الاخبار و الآثار جلد 1  صفحه)
پیامبر اکرم (ص) فرمود: بهترین شما کسی است که قرآن آموزد و آن را آموزش دهد. با نصب کردن این نرم افزار روزی یک آیه بخوانید و روز خود را با خواند قران شروع کنید.

 

  • رمز فایل فشرده:www.yjc.ir
    • حجم: 1.86 مگابایت
    • نسخه: 1.1
    • اجرا در: اندروید 2 و بالاتر

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here