جزییات حمله مردان قمه به دست به رانندگان تاکسی قلهک/ پلیس مهاجمان شرور را دستگیر کرد

0
10

 

رییس کلانتری 124 قلهک از دستگیری چهار مسافربر شخصی به جرم حمله با قمه به رانندگان تاکسی در محدوده قلهک خبر داد و گفت: این متهمان در پاسخ به اعتراض رانندگان تاکسی مستقر در محدوده قلهک، با قمه به آنها حمله کردند.

سرهنگ حمیدوند رییس کلانتری 124 قلهک در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران از دستگیری چهار مسافربر شخصی به جرم حمله با قمه به رانندگان تاکسی در محدوده قلهک خبر داد و گفت:این متهمان در پاسخ به اعتراض رانندگان تاکسی مستقر در محدوده قلهک، با قمه به آنها حمله کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد:2 روز گذشته یک فقره درگیری از سوی شهروندان محدوده متروی قلهک به مرکز فوریت های پلیسی 110 مخابره شد که حاکی از آن بود که تعدادی راننده خودروهای شخصی و تاکسی با سلاح سرد به جان هم افتاده و این مساله باعث ایجاد ترافیک و مزاحمت برای شهروندان شده است.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله با هماهنگی اپراتور مرکز فوریت 110، تیمی از ماموران گشت انتظامی کلانتری 124 برای رسیدگی به موضوع و بازداشت متهمان وارد عمل و به محل اعزام شدند.

سرهنگ حمیدوند عنوان داشت: با رسیدن ماموران موض.ع خاتمه پیدا کرد و در این میان چهار راننده خودروی شخصی که با سلاح سرد به رانندگان تاکسی حمله کرده بودند، بازداشت شده و به همراه چند نفر از شاکیان و مجروحان به کلانتری منتقل شدند.

رییس کلانتری 124 اظهار داشت: در بررسی های انجام شده مشخص شد که طی چند روز این چند راننده خودروهای شخصی ضمن حضور در محدوده فعالیت رانندگان تاکسی اقدام به مسافرکشی می کنند که این امر موجب اعتراض رانندگان تاکسی مستقر در محدوده متروی قلهک می شود و به درگیری لفظی منجر می شود اما پس از چند روز، این درگیری به نزاع منجر شده و رانندگان خودروهای شخصی با سلاح سرد به رانندگان تاکسی معترض حمله ور شده و اقدام به ضرب و جرح آنها می کنند.

سرهنگ حمیدوند خاطر نشان کرد: در بازجویی های انجام شده از ضاربان، هر چهار نفر به جرم خود مبنی بر حمل سلاح سرد و ایجاد درگیری و نزاع اعتراف کرده و علت این کار را پاسخ به اعتراض رانندگان تاکسی عنوان کردند و پس از تکمیل پرونده نیز هر چهار نفر به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران منتقل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here