عکس آزاده نامداری به همراه بیوگرافی کامل

0
65
آزاده نامداری

زندگی نامه (بیوگرافی)آزاده نامداری

آزاده نامداری متولد 1363/9/9 متولد سنقر کرمانشاه میباشد و مدرک تحصیلی خود را در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفته است و اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی میباشد. فعالیت هنری آزاده نامداری در 18 سالگی و در شبکه زاگرس کرمانشاه شروع شد. نامداری به همراه همشهری خود آقای اقبال واحدی به تهران آمد و برنامه خط مستقیم را از شبکه تهران اجرا کرد.

آزاده نامداری برای تحصیل به به تهران آمده بود او در دانشگاه شهید بهشتی تهران تحصیل میکرد . خانم آزاده نامداری در سال 1384 برای برنامه تازه ها که از شبکه 1 سیما پخش میشد تست مجری گری داد که این برنامه تا 4 سال پخش میشد. در سال 88 و اجرای خود در برنامه تازه ها را به پایان رسانید. بعد از تازه در شبکه 2 سیما برای اجرا در برنامه غیرمنتظره انتخاب شد که در پایان 89 به پایان رسید.

نامداری که برای تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی در تهران زندگی میکرد در سال ۱۳۸۴ برای مجری برنامه تازه ها تست مجری گری داد و به عنوان مجری بخش تازه‌ ها در برنامه سیمای خانواده شبکه یک شروع به فعالیت کردکه تا ۴ سال ادامه داشت که در بهمن ۱۳۸۸ به اجرای خود در تازه‌ها پایان داد و با بیان اینکه از تکراری شدن باید جلوگیری کرد گفت فضای خبر تکراری نمیشه ولی گاهی اوقات باید رفت و حای خود را به نفر دیگری داد.در ادامه مجری برنامه غیرمنتظره شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می‌شد. سری اول برنامه غیرمنتظره در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۸۹ آغاز شد و در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۹ به پایان رسید. سری دوم این برنامه از ۱ آبان ۱۳۸۹ آغاز شد و در آخرین پنجشنبه سال به کار خود پایان داد.

نامداری مجری برنامه ورزش امروز بوده است که از شبکه جام جم ۱ پخش میشد ، همچنین اجرای برنامه شب نشینی که از شبکه جام جم پخش میشد ،برنامه صبحی دیگر و برنامه رادیو هفت که از شبکه آموزش پخش میشد از دیگر فعالیتهای آزاده نامداری میباشد. در سال 91 در لحظه سال تحویل در کنار احسان علیخانی برنامه  خانمی که شما باشی را تا پایان نوروز اجرا میکرد. اما ناگهان فرزاد حسنی ، احسان علیخانی و آزاده نامداری هر سه  ممنوع الکار شدند.

نامداری به مدت 9 ماه از تلویزیون دور شد اما بعد 9 ماه به عنوان نویسنده در پشت صحنه برنامه احسان علیخانی دیده شد. از شروع سال 92 سری دوم مجموعه خانمی که شما باشی توسط آزاده نامداری نوشته شد و خودش تهیه کننده و اجرا کننده این برنامه بود. در 25 مهر ممنوع التصویری آزاده شایعه شده بود اما با حضورش در برتامه شب آدینه رکورد تعداد پیامک را در صدا و سیمای استان همدان شکست.

ازدواج آزاده نامداری با فرزاد حسنی خیلی پرحاشیه بود . در اردیبهشت سال 92 خانم نامداری و آقای حسنی با حضور در کنسرت فرزاد فرزین ازدواجشان را مطرح کردند و در 6 تیر 92 در حضور حسن خمینی با هم عقد کردند و پس از یکسال در خرداد 93 آزاده نامداری و فرزاد حسنی از هم طلاق گرفتند و این خیر در 20 مرداد 93 رسانه ای شد.

آزاده نامداری سابقه اجرا در برنامه های زیر را دارد:

برنامه تازه ها شبکه یک

 برنامه شب نشینی شبکه جام جم

برنامه جمع ما شبکه دو

برنامه ورزش امروز شبکه جام جم

 برنامه صبحی دیگر شبکه آموزش

برنامه رادیو هفت شبکه آموزش

برنامه ورزش امروز

برنامه نوروزی شبکه دو

  مراسم جشن نفس

برنامه شاخه طوبی شبکه سه

برنامه یک برش زندگی شبکه دو

 برنامه غیرمنتظره شبکه دو

 حضور در مستند تلویزیونی جشنواره زمستانی همدان با بازی فلور نظری ، شقایق دهقان و مهران رجبی

 مراسم خیریه کودکان نقص ایمنی

  اجرای نقد و بررسی فیلم سینمایی هیچ در کانون فیلم دانشگاه آزاد اسلامی همدان

  اجرای مراسم افتتاحیه و اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک در همدان

 خوانش کتاب دا شبکه یک سیما

   مشاور و نویسنده برنامه پشت صحنه احسان علیخانی

  اجرای جشنواره فیلم صد ثانیه اسفند 89

  اجرای مراسم اختتامیه بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان

 برنامه زنده رود شبکه اصفهان

برنامه تلویزیونی خانومی که شما باشی

ازدواج دوم آزاده نامداری با سجاد عبادی:

آزاده نامداری در مهرماه 1394 در صفحه اینستاگرام خود خبر ازدواجش را داد. وی با سجاد عبادی پسر رحیم عبادی که رئیس جوانان دولت اصلاحات میباشد از دواج کرد. مادر سجاد عبادی خانم فریده ماشینی به رحمت خدا رفته است. سجاد عبادی از همسر اولش مهسا آبومگر جدا شده است.عکس آزاده نامداری به همراه بیوگرافی کامل

عکس آزاده نامداری به همراه بیوگرافی کامل

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here